GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Akıllı Telefonlar » Samsung Galaxy S5 Mini Görücüye Çıkıyor !!
Samsung Galaxy S5 Mini Görücüye Çıkıyor !!

Samsung Galaxy S5 Mini Görücüye Çıkıyor !!

Güney Kore firması olan Samsung 2014 yılına damga vurmaya devam ediyor. Samsung S5’den sonra S5 Mini’nin de görüntüleri sızdırılmaya başlandı. Samsung S5 çok benzeyen özellikleriyle dikkat çeken S5 Minide kalp atış ve parmak izi sensörleri ilk planda göze çarpan ayrtıntılar diyebiliriz.

Samsung Galaxy S5 Mini fiyatı

Samsung Galaxy S5 Mini fiyatı

Samsung Galaxy S5 Mini 4.5inçik ekran ve 720p lik çözünürülükle karşımıza çıkıyor. Galaxy S5 ve Galaxy S5 Active’de olduğu gibi IP67 teknolojisine sahip olacağı düşünülen cihazımız suya ve toza karşı dayanıklı olması bekleniyor. Son zamanlarda çıkan akıllı telefonların çoğunda bu teknolojiyle sık sık karşılaşıyoruz zaten.
Samsung Galaxy S5 Mini su geçirmiyecek

Samsung Galaxy S5 Mini su geçirmiyecek

Mini segmentinde genellikle en çok gördüğümüz işlemci Qualcomm’un Snapdragon 400 işlemcisidir ancak bu görseller ve edinilen bilgilere göre Galaxy S5 Mini’de Snapdragon 400 işlemcisi yerine kendi geliştirdiği Exynos 3 Quad kullanılacak.

Samsung Galaxy S5 Mini karşılaştırma

Samsung Galaxy S5 Mini karşılaştırma

4 çekirdekli ve 1.4ghz hızında çalışacak olan işlemci 1.5gb Ram ile karşımıza çıkması bekleniyor. Mini telefon segmentine göre gayet hızlı ve büyük kitlelere hitap etmesi bekleniyor. Dış tasarımına bakacak olursak fotoğraflarda da görüldüğü gibi noktalı tasarım Samsung S5’deki gibi devam ediyor. Kamerası ve diğer teknik özellikleri hakkında fazla bir bilgi olmamasına rağmen sızdırılan fotoğraflar kullanıcıları heyecanlandırdı diyebiliriz. Türkiye’deki fiyatının net olarak belli olması için biraz daha beklememiz gerekecek.

Bir başka incelememiz olan Sony Xperia Z2 Özellikleri ve Türkiye'deki Fiyatı !!! 2014 başlıklı yazımızda 2014 akıllı telefonlar, 4K vİdeo çeken akıllı telefonlar ve Sony Xperia Z2 fiyatı ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top