GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » 4G Ne Zaman Başlıyor?
4G Ne Zaman Başlıyor?

4G Ne Zaman Başlıyor?

Merhaba arkadaşlar. Avrupa ülkelerinin çoğunun kullandığı 4G artık ülkemizde de kullanılmaya başlayacak. Bu yüzden telefon alırken artık 4G teknolojisinin olup olmadığına daha çok dikkat etmeniz gerekiyor. Şuanki telefonunuzun da 4G olup olmadığını http://aklinizkalmasin.com/4g-ozelligi-olan-akilli-telefonlar/ bu linkten bakabilirsiniz. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, 4G hizmetinin resmi olarak ne zaman başlayacağını açıkladı. İhalelerin yapılması sonucunda GSM şirketleri 1 OCAK 2016‘dan itibaren 4G hizmeti sunmaya başlayacak. Peki 4G teknolojisi ile neler değişecek isterseniz onlara bakalım.

4G Ne Zaman Başlıyor

4G Ne Zaman Başlıyor

1.İnternet hızı çok ciddi anlamda artacak. Yani 100 Mbps‘ten başlayıp 300 Mbps kadar çıkabilecek. Bunu açıklayacak olursak HD filmleri yaklaşık 30 saniye içerisinde indirebileceksiniz.
2.Çok daha hızlı video ve resim indirme veya yükleme
3. İnternet kesintisi minumum seviyelere inecek ve bağlantı sorunları ortadan kalkacak.
4.Aynı 3G’de olduğu gibi çekim kuvvetinin iyi olduğu yerlere daha hızlı, şebekenin az çektiği yerlerde daha yavaş internet kullanımı olacağını unutmayalım.

Bir başka incelememiz olan Huawei Honor 7 Özellikleri ve Fiyatı başlıklı yazımızda Huawei Honor 7 görselleri, Huawei Honor 7 hakkında bilgi ve Huawei Honor 7 inceleme ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top