GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » Akıllı Lens hakkında bilmek istedikleriniz.
Akıllı Lens hakkında bilmek istedikleriniz.

Akıllı Lens hakkında bilmek istedikleriniz.

piyasaya çıktı ve hemen tükendi. Belirli bir miktarda üretilen 12 saat gibi kısa sürede tükendi. Bu gözlük sayesinde giyilebilir teknoloji hızla yayılmaya başladı diyebiliriz. Hatta ABD’de bazı mekanlara ile girmek yasak.Çünkü video çekim bazı yerlerde sorun yaratabilmesi ihtimaline karşın böyle bir önlem almış durumdalar. Google Glassdan sonra bilim adamları Google Akıllı Lensler üzerinde çalışıyor.

Akıllı lens inceleme

inceleme

Akıllı lens takıldıktan sonra dışardan kimse fark edemiyor ve kaydettiği videoyu tablet ve bilgisayarlarımıza aktarıyor. Dünyanın en küçük kamerasına sahip olacak bu lensler aktarıldığı cihazın hafızasını kullanacak çünkü çok küçük olduğu için ona imkan tanınacak gibi gözükmüyor. Lenslerin çok faydalı konulardada kullanılma yerleri var elbette örneğin eğitim ve sağlık sektöründe hastaları veya öğrencileri yakından incelemek için gayet başarılı takipler yapılabilir.

Akıllı lensler hakkında bilmedikleriniz

Akıllı lensler hakkında bilmedikleriniz

Google ilerliyen dönemlerde giyilebilir teknolojiler sayesinde bizi daha çok şaşırtmaya devam edecek gibi gözüküyor. Teknoloji hızlı bir şekilde ilerliyor. İlerliyen dönemlerde bakalım daha hangi süprizler bizi bekliyor bakıp göreceğiz.

Bir başka incelememiz olan Vücut ısısıyla şarj imkanı başlıklı yazımızda ısıyla şarj olan cihazlar, vücut ısısıyla şarj teknolojisi ve vücut ısısıyla telefon şarj etme ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top