GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » Akıllı Telefon İçin En İyi Virüs Programı Hangileridir
Akıllı Telefon İçin En İyi Virüs Programı Hangileridir

Akıllı Telefon İçin En İyi Virüs Programı Hangileridir

Telefonlarımız müzik, oyun, video ve çeşitli uygulamalarla dolu. Her yeni çıkan oyunu hemen yükleyip deniyoruz ya da her işimize yaradığını düşündüğümüz uygulamayı indiriyoruz. Ne derecede güvenli olduğunu bilmediğimiz her dosya ile telefonlarımızın arıza yapması ya da içindeki bilgilerin her an silinmesi muhtemel.

awast antivirüs

awast antivirüs

Mobil cihazlarda yüklü olan işletim sistemleri, (Android, IOS, Windows) aslında yine bir yazılımdan ibaret ve silinmeleri ya da bozulmaları mümkün. İşletim sistemlerini koruma altına almak, telefonlarımızda bulunan bilgilerimizin silinmemesi ya da bozulmaması ile doğru orantılıdır. Telefonumuzun güvenliği konusunda yapılması gereken en önemli yol bir antivirüs programı yüklemekten geçer. Bu uygulama sayesinde olası bir kötü amaçlı yazılımın telefonunuza arıza yaptırma ihtimali ortadan kalkmış olur.
kaspersky akıllı telefonlar için

kaspersky akıllı telefonlar için

İnternette bir çok antivirüs programı bulunmakta ve aralarında çok daha etkili olanlar maalesef ücretli. Etkili olan antivirüs programları daha çok virüsü tanıyarak, olası farklı bir virüs tehtidi söz konusu olduğunda zorlanmadan silebilmesi açısından çok önemlidir. Bunun yanında hem ücretsiz olup hem de işini iyi yapan antivirüs uygulamalarıda yok değil. Avast en güzel örneklerden biri olabilir. İndirdiğiniz her uygulamayı taraması ve telefonunuza ayrıca bakım yapması açısından iyi antivirüs programlarından biri. Bir diğeri ise Kaspersky. Bu uygulamada Avast gibi, zaten kendini bilgisayar versiyonlarında kanıtlamış firmaların üretmiş olduğu çok başarılı antivirüs uygulamaları. Telefonunuzu güven altında tutan bu çok faydalı programların tek problemi şarjınızı olması gerektiğinden daha çabuk bitirmesi.

Bir başka incelememiz olan Cep Telefon Numarası İle Nasıl Yer Tespiti Yapılır başlıklı yazımızda telefon ile yer tespiti yapma ve telefonun nerde olduğunu nasıl öğrenebiliriz ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • nokia lumia 630 virüs programı
  • lumia virüs programı
  • nokia lumia virus proğramı
  • nokia lumia virüs temizleme
  • lumia 630 virüs programı
  • lumia virus temizleme
  • lumia icin virus proğrami
  • telefon için virüs programı
  • nokia lumia için virüs programı
  • telefon için en iyi virüs koruma programı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top