GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » Akıllı Telefon İle Aracın Nerede Olduğunu Öğrenme
Akıllı Telefon İle Aracın Nerede Olduğunu Öğrenme

Akıllı Telefon İle Aracın Nerede Olduğunu Öğrenme

Merhaba arkadaşlar. Aracınızı otoparkta nereye koyduğunuzu hatırlamadığınız oldu mu? Eşinizin sizi aldattığını mı düşünüyorsunuz? Şirket aracının nerede olduğunu merak mı ediyorsunuz? işte buna benzer bir çok sorunun cevabını bu makalede bulabileceksiniz. Herkesin bildiği yöntem olan GPS ile araç takip etme sisteminde aylık veya senelik ücret ederek hizmete ulaşırken biz size telefonunuza indirebileceğiniz bir uygulama ile aynı işlevi yapabileceksiniz. Artık telefonunuza indirebileceğiniz bu uygulama sayesinde Türkiye’de de bu hizmeti alabileceksiniz. Yapacağınız tek işlem aracınıza ufak bir cihaz yerleştirip telefonunuza indireceğiniz uygulama ile cihazı eşleştirmeniz olacaktır.,

CİHAZ?

Cihazın adı TrackR. Yurt dışında satış patlaması yapan cihaz artık Türkiye’de. 1 TL boyutunda olan bu cihaza çok ucuz bir maliyetle sahip olabilirsiniz.

TrackR Kullanımı

TrackR Kullanımı

NASIL ÇALIŞIR?

Kurulumu çok kolay olan bu cihazı 3 dakika içerisinde çalıştırabilirsiniz. Cihazı, ücretsiz olarak indirdiğiniz uygulama ile eşleştirmeniz gerekiyor. Sonrasında ise TrackR takip etmek istediğiniz nesnenin içine yerleştirin. ( Anahtarlık, Araba, Çanta vs.)

TrackR NE KADAR, NASIL ALIRIM?

Fiyatı 85 TL olan cihazı buradan satın alabilirsiniz.

Bir başka incelememiz olan Kablosuz Yazıcı Nasıl Kurulur? başlıklı yazımızda Kablosuz Ağa Yazıcı Nasıl Bağlanır, Kablosuz Yazıcı Ekleme ve Kablosuz yazıcı nasıl yüklenir ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top