GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Akıllı Telefonlar » Akıllı Telefonlar Hangi Ülkede Daha Ucuz ?
Akıllı Telefonlar Hangi Ülkede Daha Ucuz ?

Akıllı Telefonlar Hangi Ülkede Daha Ucuz ?

Merhaba arkadaşlar. Akıllı telefon pazarı her geçen gün daha da genişliyor. Bununla birlikte kullanıcılar farklı tercihlere yönelebiliyor.Ya GSM şirketlerinin yaptığı kampanyalarla ya da Yurt dışından telefon alarak maliyetleri minimum seviyelere indirebilirsiniz. Bütçenize uygun telefonu cebinizi zorlamayacak şekilde almak için mantıklı seçimler yapmak gerekiyor. Bunun yurt dışından telefon alırken hangi ülkelerde daha ucuz olduğunu sıralayacağız. Fakat dolar kurunun ülkemize artması sebebiyle ülkemizdeki fiyatlarla yurt dışı arasındaki farklar çok fazla azalmış durumda. Eskiden üst sınıf akıllı telefonlarda yaklaşık 600-700 TL kar edebilirken şuan bu seviye 200-300 TL civarında. Tabi ki bu miktar ülkeden ülkeye farkılık gösterebiliyor. Örneğin şuan için dolar kuruyla değilde Riyal veya Japon Yen ile alışveriş yapmak daha mantıklı. İşte akıllı telefon almak için tercih edebileceğiniz ülkeler;

En Uygun Telefon Hangi Ülkede

En Uygun Telefon Hangi Ülkede

1- ABD
2. Hong Kong
3. Kuveyt
4. Suudi Arabistan
5. Japonya
6. Çin
7. Malezya
8. Tayland
9. Birleşik Arap Emirlikleri
10. Katar

Bu liste uzatmak elimizde. Fakat alabileceğiniz en uygun ülkeler bunlar diyebiliriz. Fiyatları hemen hemen aynı seviyelerdedir. Alınırken Unlocked olmasına dikkat etmeyi unutmayın.

Bir başka incelememiz olan En Çok Hangi Akıllı Telefon Şirketi Kar Ediyor ? başlıklı yazımızda En Çok Ciro elde eden akıllı telefonlar, En çok Kar Eden telefon markaları ve En Çok Kazanan Akıllı Telefon ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • en ucuz telefon hangi ülkede
  • en ucuz telefon hangi ülkeden alınır
  • en ucuz telefon hangi ulkede satiliyor
  • en ucuz cep telefonu hangi ülkeden alınır

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top