GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » akıllı telefonlarda en çok tercih edilen kapaklar
akıllı telefonlarda en çok tercih edilen kapaklar

akıllı telefonlarda en çok tercih edilen kapaklar

Biraz daha renk katmak ve kişiselleştirmek için akıllı telefonlarımız için her gün yeni bir aksesuara rastlıyoruz. Bu aksesuarların bir çoğu ayrıca telefonlarımızı korumak üzerine tasarlanmış. Bunlardan en belirgini tabii ki kapaklar.

akıllı telefonlarda kapak

akıllı telefonlarda kapak

Korumasının yanı sıra bazen telefonunuzu bir kediye dönüştürürken bazende içinizdeki müzik ruhunu yansıtan küçük resimlerden oluşmuş bir müzik setine dönüşebiliyor. Kendinizi anlatmanın en iyi yöntemlerinden biri evet ama kullanışlı olması da azımsanamayacak kadar önemli bir konu. Aldığınız ürünün fazla kaba olmaması, zaten günümüzde çok büyük olan akıllı telefonlarınızın daha da büyümesinin önüne geçecektir.

en şık telefon kapakları

en şık telefon kapakları

Telefonlarımızı komple kaplayan kapaklardan ziyade daha çok ekranının korunmasını sağlayan kılıfları tercih etmeniz mantıklı bir seçim olabilir. Ayrıca ekrana bir film satın alıp, telefonun kalan kısımlarını kaplayan kapaksız kılıflarda yine telefonunuzun kaba bir görünümde olmasını engelleyecek iyi bir seçim yapmış olmanızı sağlayacaktır. Kapaklarda yapılacak seçimlerde zarifliğin önemi, sağlamlığı kadar önemli değil tabii ki.
telefon kapaklarını nasıl almalıyım

telefon kapaklarını nasıl almalıyım

Asıl amaç telefonu korumak olmasından, yapılacak seçimlerde bu kriterinde göz önünde bulundurulması mobil cihazınızın sağlam kalması açısından oldukça önemli. Bu konuda yapılacak tercih elbette markaların lisanslı ürünlerinden yana olmalı fakat çok pahallı olmaları sebebiyle pek tercih edilmiyorlar. Alternatif markalarda çok ama dediğim gibi bunlar arasından seçim yaparken; üretimi sırasında kullanılan materyaller çok önemli ve bu seçim yaparken dikkat etmemiz gereken en önemli nokta olmalı.

Bir başka incelememiz olan Cep Telefon Numarası İle Nasıl Yer Tespiti Yapılır başlıklı yazımızda telefon ile yer tespiti yapma ve telefonun nerde olduğunu nasıl öğrenebiliriz ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top