GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Bilgisayarlar » Alınabilecek En İyi Oyun Laptopları
Alınabilecek En İyi Oyun Laptopları

Alınabilecek En İyi Oyun Laptopları

Bilgisayar alırken ne amaçla kullanacağımız çok önemli. Masaüstü bilgisayarlarda bu durum çok fark yaratmasada özellikle laptoplarda kullanılan donanımların özellikleri, iş ve oyun olarak farklılıklar göstermekte. Her ne kadar markayla alakalı bir durum olmasada bazı markalar özellikle oyun için güçlendirilmiş performanslı bilgisayarlar üretmekte. İş için alınacak Laptoplarda aynı durum söz konusu değil, çünkü genellikle iş alanında kullanılacak programların sistem gereksinimleri oyun için olanlardan daha düşük ve hemen her bilgisayarda bulunan donanımlar bu iş için yeterli oluyor.

Alienware 18 Extreme oyun laptopları

Alienware 18 Extreme oyun laptopları

Yüksek performans demek bütçenizi biraz zorlamanız demek olduğundan, oyun için yüksek hızda bir laptop alabilmek için öncelikle bu konuyu çözmüş olmanız gerekmektedir. Bütçe problemini hallettikten sonra ilk bakacağınız markalardan biri olan Apple ‘ın yeni ürünü Macbook Pro Retina oyun anlamında tatmin edecek piyasadaki en iyi laptoplardan biri olmuş durumda. Üstelik sadece oyun oynamak için değil Macbook Pro Retina da bulabileceğiniz hemen hemen en iyi ekran ve ekran kartlarından biri bulunduğu için bu onu grafik çalışmalarınız içinde en uygun Laptop lardan biri yapıyor.
Macbook Pro oyun laptobu

Macbook Pro oyun laptobu

IOS işletim sistemini sevmeyenler için Windows işletim sistemiyle çalışan bir başka Laptop ise; Alienware 18 Extreme. Bu bilgisayarda yine 32 GB Ram belleği ve 4 GB ekran kartıyla tam bir oyun canavarı. Bu özellikler bir laptopta bulabileceğiniz en yüksek özellikler olması sebebiyle önerdiğim her iki bilgisayarında fiyatı 5000 TL nin üzerinde.

Bir başka incelememiz olan Macbook Pro Retina Detaylı inceleme ! başlıklı yazımızda Macbook Pro Retina almalı mıyım, Macbook Pro Retina hakkında herşey ve Macbook Pro Retina ne kadar ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • OYUN LAPTOPLARI
  • en iyi oyun laptopu
  • en iyi oyun laptopları 2015
  • oyun laptop
  • oyun laptopu
  • oyun laptopları 2015

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top