GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » Android ve İOS Akıllı Telefonlar Nasıl Güncellenir
Android ve İOS Akıllı Telefonlar Nasıl Güncellenir

Android ve İOS Akıllı Telefonlar Nasıl Güncellenir

Merhaba arkadaşlar. Akıllı telefonunuza yazılım hataları gidermek ve yeni özellikler gelmesi için belli aralıklarla güncelleme gelir. Bunun çok basit yöntemi vardır. Ama dikkat etmemiz gereken bazı hususlar var. Bunlardan birisi telefonunuzun şarjının yüzde 50’den fazla olmasına dikkat edin. Çünkü yazılım yüklendiği için fazla şarj yiyebilir. Bununla birlikte Wifi bağlantısı ile güncelleme yapmaya özen gösterin. Çünkü yüksek boyutlarda güncelleme geldiği zaman kotanızı bitirip, faturayı şişirebilirsiniz. Sırayla Android ve İOS işletim sistemlerinin güncellemesinin nasıl olduğunu anlatalım.

Android Güncelleme nasıl yapılır türkçe

Android Güncelleme nasıl yapılır türkçe

Android Güncelleme: İlk önce ayarlar kısmına giriyoruz. Daha sonra hakkında veya daha fazlası bölümüne girdikten sonra cihaz hakkında kısmına geliyoruz. Buradan yazılım güncellemeyi seçip işlemi tamamlıyoruz. Güncelleme yapılırken telefonunuzu arama dahil hiçbir şekilde kullanamıyorsunuz.
İOS güncelleme nasıl olur

İOS güncelleme nasıl olur

İOS Güncelleme: İOS tabanlı cihazınız size 2 şekilde güncelleme imkanı sunuyor. Bunlar birisi kablosuz diğeri ise İTunes kullanarak. Kablosuz olarak güncellemek için Ayarlar– Genel– Yazılım güncellemeyi seçerek yapabilirsiniz. İTunes ile güncelleme yapmak için ise, son sürüm İTunes yükledikten sonra Özet bölgesinde Güncellemeri Denetle’yi tıklıyorsunuz. Daha sonra indir ve güncelleye tıklıyarak işleminizi gerçekleştiriyorsunuz.

Bir başka incelememiz olan Akıllı Telefona Nasıl Format Atılır ? başlıklı yazımızda akıllı telefona format atma, android telefona format atma nasıl olur ve samsung format atma ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top