GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » Apple MacBook Air Detaylı İnceleme ve Fİyatı !
Apple MacBook Air Detaylı İnceleme ve Fİyatı !

Apple MacBook Air Detaylı İnceleme ve Fİyatı !

Merhaba Arkadaşlar. Macbook Air’i bugün yakından inceleme fırsatı bulacağız. Macbook Air dış tasarım olarak bir değişiklik gözükmüyor. Fakat  Intel’in yeni Haswell serisi işlemcisine sahip olan bu cihaz gerçekten çok başarılı performanslar sergiliyor.

Apple MacBook Air görünüm

Apple MacBook Air görünüm

Fakat ekran kalitesi olarak gerçekten hayal kırıklığı uğratmış durumda. Macbook Air alüminyum kasası hala aynı kalmış durumda fakat özellikleri ve içeriği geliştirilmiş durumda. Macbook Air’in en kalın yeri 18mm kalınlığında ve sadece 1.4kiogram ağırlığında. Tabiki  dizüstü bilgisayarların en önemli etkenlerden biride pil ömrüdür.Macbook Air bunu çok iyi başarmış gibi gözüküyor ve 7.150mAh boyutunda bir pile sahip. Buda bize 12saatlik bir kullanım sağlıyor ki piyasada böyle bir ürün bulmak gerçekten imkansız.

 

İntelin yeni bu işlemcisi sayesinde az enerji tüketiyor ve yüksek performans sergiliyor.Çift çekirdekli 1.30 GHz hızında çalışan Intel Core i5- 4250U işlemcisi oyunlarada gayet başarılı sonuçlar veriyor. Bu dizüstü pc’ye sahip olmak için 2699tl fiyat ödemeniz gerekiyor.

Bir başka incelememiz olan Nokia Lumia 635 Yakından Bakalım !! başlıklı yazımızda lumia 635 kamerası, lumia 635 öngörünümü ve lumia 635 özellikleri ve görünüşü ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top