GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » Apple Watch Almak İsteyenle İçeri !!
Apple Watch Almak İsteyenle İçeri !!

Apple Watch Almak İsteyenle İçeri !!

Merhaba arkadaşlar. Dün itibariye Apple etkinliğinde tanıtılan cihazlardan biride Apple Watch oldu. Apple Watch dikkat çeken bir çok özelliği var. Bunlardan birisi aynı İphone telefonlarda olduğu gibi ‘Siri’ özelliğinin olması. Yani Hey Siri dediğimiz zaman saatiniz ile konuşup ondan yardım isteyebileceksiniz. Bunun yanında eğer 2 Apple Watch kullanıcısı iseniz birbirinize mesaj atıp fotoğraf gönderme imkanınız bulunuyor.

İphone’larda olan çoğu özellik bu saate de entegre edilmiş durumda. Bunlardan birisi Apple Pay dediğimiz alışveriş sistemi. Yani akıllı saatiniz ile alışveriş yapabileceksiniz. Cihaz aynı Note 4’deki gibi ultra tasarruf moduda bulunuyor. Tabiki de aynı isim olmayan sistemi açtığınız vakit saatiniz tüm uygulamaları devre dışı bırakarak bekleme süresini 3 güne kadar çıkarabiliyor. Fakat normal ve aktif şekilde kullandığınızda bu süre 18 saat ile sınırlandırılmış durumda. Bir çok akıllı telefon olduğu gibi nabız ölçer sistemde mevcut. Kalp atış hızını Apple Watch sayesinde ölçebilirsiniz. Cihazın fiyatı ekran ölçülerine göre 350 ile 400 dolar arasında değişiyor. Fakat ülkemizde biraz daha pahalı olması bekleniyor.

Bir başka incelememiz olan WhatsApp Engellediğim Kişi Beni Görür mü başlıklı yazımızda engellediğim kişi çevrimiçi olduğumu görür mü ve whatsapp engellediğim kişi fotomu görür mü ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top