GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » Avea İnTouch 3 Large inceleme
Avea İnTouch 3 Large inceleme

Avea İnTouch 3 Large inceleme

Avea İnTouch 3 Large kendinden bir önceki large olmayan modeline göre 5inçlik devasal bir ekranla karşımıza çıkıyor.Bu ekranın çözünürlüğü 480×800 piksel. Telefonun arkasında bulunan kamera 5mp kapasiteye sahip olup yeterli görüntü kalitesine sahip diyebiliriz. Ekonomik bütçelere göre kamerası gayet başarılı bir seviyede. Aynı zamanda 720p lik görüntü kalitesine sahip videolarda çekebiliyorsunuz.

Avea İnTouch 3 Large

Avea İnTouch 3 Large

Telefonumuzun Android 4.4.2 2 çekirdekli 1.3ghz işlemciye sahiptir.Aynı zamanda Mali 400MP grafik işlemcisi sayesinde basit oyunları rahatlıkla oynuyabiliyoruz. Bu işlemci 1gb bellek ile desteklenmiş durumda. Çok fazla beklenti içinde olmadığınız sürece basit uygulama ve oyunlarda size eşlik edebilecek seviyede diyebiliriz. Aynı zamanda 4gb depolama imkanıda sunuyor. Cihazın arka tarafını açtığımız zaman bizi 2000miliamperlik bir pil karşılıyor. Avea kendi telefonlarında özelleşmiş bir arayüz kullanıyor ve kendi etrafına dönebiliyor. Bu sisteme dönence adı veriliyor.

Touch 3 large inceleme

Touch 3 large inceleme

Menünün içerisine oldukça fazla avea menüleri online işlemler bedava oyunlar ve hediye çekleri bulunuyor. Avea İnTouch 3 Large yaklaşık 500-550tl fiat arasında müşterilere sunuluyor. Bu bütçeye göre alınabilecek güzel telefonlardan biri diyebiliriz.

Bir başka incelememiz olan İOS 8 ile birlikte gelebilecek yenilikler ? başlıklı yazımızda İO8 ne zaman çıkacak ve İOS 8 özelliklerii İOS 8 farklı uygulamalarıi İOS ile gelen yenilikler ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • intoch 3 mhl özelliğivarmı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top