GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » Bilinmeyen Numaranın Kime Ait Olduğunu Öğrenme
Bilinmeyen Numaranın Kime Ait Olduğunu Öğrenme

Bilinmeyen Numaranın Kime Ait Olduğunu Öğrenme

Merhaba arkadaşlar. Özellikle bayan arkadaşların sürekli rahatsız edildiği gizli numara devri artık tarih oldu diyebiliriz. Akıllı telefonlarda numara engelleme ve gizli numara ile gelen aramaları kapama özellikleri ortamı bir hayli rahatlatmış durumda. Fakat dünya genelinde yaygın bir şekilde kullanılan gizli numaranın kime ait olduğunu gösteren uygulama ülkemizde de artık kullanılacak. Bursalı bir yazılımcı bu uygulamanın web sürümünü ücretsiz bir şekilde yayınlamış durumda.

Telefon Numarası Sorgulama

Telefon Numarası Sorgulama

Dünyada yaygın bir şekilde kullanılan o uygulamanın işleyiş bakımından güvenilir olmadığını düşünen yazılımcı bunu geliştirerek kendi uygulamasını üretti.Bu uygulamada rehberinizdeki tüm kişiler sisteme dahil edildiği için güvenlik açısından riskleri bulunduğu belirten yazılımcı bunun web versiyonunu üreterek rehber paylaşma devrine son vermiş bulunuyor. www.beniarayankim.com adresine girerek bilinmeyen numaranın kime ait olduğunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Bu site sayesinde sadece ülkemizdeki değil diğer yurt dışı numaralarında sorgulaması yapılabiliyor. Bu uygulama herkese açık ve yasal açıdan kullanılmasında hiç bir engel bulunmuyor.

Bir başka incelememiz olan İphone'nun Az Bilinen Özellikleri başlıklı yazımızda az bilinen iphone telefonlar, iphone gizli özellikleri ve nadir bilinen iphone özellikleri.İphone Burun ile açma ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • mage bilinmeyen numaralar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top