GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » Bugüne Kadar Kaç iPhone Satıldı?
Bugüne Kadar Kaç iPhone Satıldı?

Bugüne Kadar Kaç iPhone Satıldı?

Merhaba arkadaşlar. Apple CEO’su Tim Cook bugün yayınladığı rapor ile birlikte 2007 yılından itibaren kaç iphone satıldığını açıkladı. Apple her sene karını arttırmaya hızla devam ediyor. Bakalım bu sultanlığı hangi teknolojik gelişme dur diyecek. Tim Cook tarafından paylaşılan üçüncü çeyrek mali raporlara göre Apple, 2007 yılından bu yana 1.2 milyar iPhone sattığını açıkladı.

Her geçen artan satış rakamları ile yoluna devam eden Teknoloji devi, 1 milyarıncı iPhone’nunu Temmuz 2016 yılında sattığını belirtti.

Ayrıca geçtiğimiz yıl 200 milyon daha iPhone satan Apple, üçüncü çeyrekte sattığı 41 milyon adet iPhone ile dikkatleri üzerine çekerken, bu satıştan 24,8 milyar dolardan fazla gelirin elde edildiğinin de altı çizildi.

Tim Cook ayrıca, iPhone 7 satış miktarının iPhone 6s’e göre ciddi miktarda artış olduğunu açıkladı. iPhone 8’de ise baştan uca OLED ekran olacağını ve bu cihazdan da ciddi bir kar etmeyi beklediklerini söyledi.

Bir başka incelememiz olan Telefondan Silinen Fotoğrafları Nasıl Geri Getiririz? başlıklı yazımızda fotoğraf kurtarma nasıl olur, iphone foto geri getirme ve silinen foto geri gelir mi ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top