GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » Çakma Telefon Almanın Zararları
Çakma Telefon Almanın Zararları

Çakma Telefon Almanın Zararları

Merhaba arkadaşlar. Akıllı telefonlar hayatımızı son yıllarda bir hayli meşgul ediyor. Bunun birlikte akıllı telefon fiyatlarında da bir artış gözlenmekte. Bir üst segment cihaz alabilmek için en 2000 TL gözden çıkarmak gerekiyor. Bunun sonucunda da çakma telefonlara yönelim ister istemez artıyor. Çünkü görünüm olarak nerdeyse bire bir aynı olarak üretiliyor. Bu telefonlar malzeme bakımından 2.sınıf ürünler kullanılarak üretildiği için uzun ömürlü olmuyor. Kısa bir süre sonra tuş takımı, ekranı , bataryasında ciddi performans kaybı oluşuyor. Haberlerde bazen denk gelmiştir.

sar değeri nedir

sar değeri nedir

Telefon kullanıcının elinde patladı. Telefon konuşurken telefon patladı gibi haberleri gün geçtikçe daha da fazla görür olduk. Bunun sebebi özellikle Çin’de üretilen yan sanayi telefonlardır. Bunun dışında sosyal medyada reklamlarında gördüğümüz İphone 6 400 TL gibi ürünlerde dolandırıcılık bir hayli artmış durumda. Çakma telefon bile satın alırken dolandırılabilirsiniz. Bunun dışında en önemli zararı ise Sar değerinin yüksek olması diyebiliriz. Sar değeri telefonun dışarıya yaydığı radyasyon oranıdır. Çakma telefonlarda bu Sar değeri göz ardı ediliyor ve sağlığızı tehdit ediyor.

Bir başka incelememiz olan TRT 4K Yayın Hayatına Başladı başlıklı yazımızda trt 4k frekans, trt 4k kaçıncı kanalda ve trt 4k kanalı ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • çakma telefonlar
  • çakma telefon
  • çakma telefon zararları

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top