GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » Cep Telefon Numarası İle Nasıl Yer Tespiti Yapılır
Cep Telefon Numarası İle Nasıl Yer Tespiti Yapılır

Cep Telefon Numarası İle Nasıl Yer Tespiti Yapılır

Genel olarak çok kıskanç bir millet olduğumuz düşünülürse, bu anlamdaki her bilgisayar programı veya telefon uygulamasının ilgimizi çektiğine hiç şaşmamalı. Şu sıralar cep telefonu numarasından yer tespiti yapmak gibi bir uygulamanın mümkün olup olmadığı konusunda tartışmalar var. Bu olayı mümkün olabileceği durumlar var evet ama yalnızca bir cep telefonu numarası ile yapabilmek malasef mümkün değil. Her ne kadar internette bu işlemi online olarak yapabildiklerini iddia eden web adresleri bulunsada, araştırmalarım sonucunda bunların sadece bir şakadan ibaret olduğunu ve sadece tıklanma oranlarını arttırmak için yapılmış, tamamen sahtekarlık adına insanları kullanan bir kandırmaca olduğu kanısına varmış durumdayım.

cep telefonu ile konum tespiti nasıl yapılır

cep telefonu ile konum tespiti nasıl yapılır

Bir Google uygulaması olan latitude İle bu işlemi gerçekleştirmek mimkün. Eğer yerini tespit etmek istediğiniz kişi bu uygulamaya üye ise, yerini tespit edebilmeniz için olması gereken şart, sizinde bu sisteme üye olmanız ve uygulama içinde yerini tespit etmek istediğiniz kişiyle arkadaş olmanız.

cep telefonu ile yer tespiti yapma

cep telefonu ile yer tespiti yapma

Başka bir yol kişinin Iphone kullanması ihtimali üzerinden gitmekte. Tabii diğer işlemlerde olduğu gibi bu yolla da yer tespiti yapabilmenizin şartları var. Öncelikle kişinin, Iphone uygulaması olan ‘’find my Iphone’’ u etkinleştirmesi gerekir. Ayrıca sizinde yer tespiti yapmak istediğiniz kişinin appstore hesap şifresini bilmeniz şart. Gerekli olan bilgilere sahipseniz www.me.com adresine girerek yerini görmeniz mümkün.
Araştırmalarım sonucunda başka bir yol olmadığını çok net bir şekilde söyleyebilirim. İyi günler.

Bir başka incelememiz olan Nokia Lumia 530 Teknik Özellikleri ve Fiyatı !! başlıklı yazımızda nokia lumia 530 fiyatı, nokia lumia 530 hakkında genel bilgi ve nokia lumia 530 karşılaştırma ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

 • telefon numarasından yer tespiti
 • numaradan yer tespiti
 • numaradan konum bulma
 • numaradan yer bulma
 • telefondan yer tespiti
 • telefon numarasindan konum bulma
 • cep telefonundan yer tespiti
 • telefon numarasından yer bulma
 • Telefon sinyalinden yer bulma
 • numaradan yer tespit etme

4 yorum

 1. ben yer tespiti yapmak istiyorum

 2. meraba ben cep telefonundan yer tespiti yapmaq istiyorum

 3. numara ile yer tespiti yapabilirmiyiz

 4. numaradan yer tespıtı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top