GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » Dmsart mı Yoksa Digitürk mü Almak Mantıklı ?
Dmsart mı Yoksa Digitürk mü Almak Mantıklı ?

Dmsart mı Yoksa Digitürk mü Almak Mantıklı ?

Her insanın beğenileri farklı yönlerde, kimisi spor, kimisi sinema, kimisi belgesel sever.Dolayısıyla televizyonda kullanılan dijital platform da kişiden kişiye değişecektir.Aynı kulvarda yarışan Dsmart ve Digitürk birbirinden zengin paketleri ve uygun fiyatlarıyla yarış halindeler . Ancak temel soru hangisi hem bütçeye uygun hem de izlemek istenilen alternatifler açısından zengin?

d smart kanalları

d smart kanalları

Digitürk,Turksat ve Eutelsat üzerinden 2 farklı yayına sahip . Paketler isteğe bağlı olarak spor ağırlıklı isteyenlere spor kanalları, sinema isteyenlere sinema kanalları , belgesel isteyenlere ise belgesel kanalları sunarak izleyiciyi memnun etmeye çalışıyor.Dsmart Turksat üzerinden yayın yapan bir dijital platform . Sinema , spor ve belgesel paketleri Dsmart’ta da benzer biçimde bulunmakta. Aralarındaki en önemli farklardan biri fiyatlarıdır . Dsmart bütçeye daha uygun görünse de daha az paket seçeneğine sahipken Digitürk yaklaşık 8 farklı paket seçeneği ile izleyicileri memnun etmeye çalışıyor.
Dsmart 3 ayrı paketle karşımıza çıkıyor ki bu da kullanıcıların Digitürk’ü tercih etmesini kolaylaştırıyor.Ayrıca HD görüntüye sahip olmak isteyenlere Digitürk daha fazla kanalda HD hizmeti vererek yine bir adım öne çıkıyor.Bütün özellikleri ,kanalları görüntü kaliteleri,paketleri ve fiyatları karşılaştırıldığında Digitürk almak seyircilere daha mantıklı bir seçenek olarak göz kırpmaktadır.

D-smart yeni abonelik yaptıracak kullanıcılar D-smart Paketleri D-smart online işlemler çözümleri sunan yeniabonelik.com’a bakabilirler.

Bir başka incelememiz olan Cep Telefon Numarası İle Nasıl Yer Tespiti Yapılır başlıklı yazımızda telefon ile yer tespiti yapma ve telefonun nerde olduğunu nasıl öğrenebiliriz ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • d smart mı digitürk mü
  • digiturk mu dsmart mı
  • d smart mı digitürk mü tivibu mu 2016
  • digitürk mü dsmart mı 2015
  • dsmart mi digiturk mu
  • digitürk dsmart karşılaştırma

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top