GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » En Çok Şarj Yiyen Uygulamalar
En Çok Şarj Yiyen Uygulamalar

En Çok Şarj Yiyen Uygulamalar

Merhaba arkdaşlar. Bugün sizlere en çok şarj tüketen uygulamaları başlıklar halinde sıralamak istiyorum. Birçok kullanıcımızda yüklü olan bu uygulamaları daha dikkatli kullanırsak telefonun batarya süresinin daha uzun dayandığını sizlerde göreceksiniz. İşte o uygulamalar;

1.Facebook : Özellikle son çıkan güncellemeler ile birlikte Facebook’da açtığınız her foto, her video şarjınızı eskisinden daha çok götürüyor.

facebook şarj sorunu

facebook şarj sorunu

2.Harita – Navigasyon : Bir yeri bulmak için ilk bu uygulamalara başvuruyoruz. Google Map olsun diğer harita ürünlerini kullandığımızda gözle görülür bir şarj azalmasını göreceksiniz. O yüzden idareli kullanmada fayda var.
google map şarj sorunu

google map şarj sorunu

3.Kamera : Kamera deyip geçmeyin. Özellikle instagram gibi fotoğraf paylaşım ağlarının artmasıyla birlikte kameraya olan düşkünlüğümüz son zamanlarda daha da artmış durumda. Bu uygulamalarda şarjın bir numaralı düşmmanıdır.
akıllı telefon kamerasında şarj sorunu

akıllı telefon kamerasında şarj sorunu

4. Arka Plan Hava Durumu vb : Bu tip arka plan uygulamaları sürekli kendini güncellediğinden şarjın daha kısa sürede bitmesinde ki faktörlerden biri.
hava durumu uygulamaları

hava durumu uygulamaları

5.Whatsapp : İnternet kotasını nerdeyse hiç etkilemeyen bu uygulama durum şarj gelince tam tersi bir yapıya bürünüyor.
whatsapp şarj sorunu

whatsapp şarj sorunu

6.Mobil Oyunlar: Akıllı telefonların olmazsa olmazlarından biri de mobil oyunlar. Bunlar üste saydığımız uygulamalardan çok daha fazla şarj götürmektedir. Şarj seviyeniz az ise yarı yolda kalmamak için uzak durmanızda fayda var.
mobil oyunlar şarj

mobil oyunlar şarj

Bir başka incelememiz olan 4G Türkiye'ye Ne Zaman Gelecek başlıklı yazımızda 4g kullanan ülkeler, 4g ne demek ve 4g ne zaman gelecek ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • şarj yiyen uygulamalar
  • en çok şarj yiyen uygulama
  • en çok şarj yiyen uygulamalar
  • sarj yiyen seyler

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top