GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » En Güvenilir Alışveriş Siteleri 2015 Güncel !!
En  Güvenilir Alışveriş Siteleri 2015 Güncel !!

En Güvenilir Alışveriş Siteleri 2015 Güncel !!

Merhaba arkadaşlar. İnternet bildiğiniz üzere hayatımızın her alanına el atmış durumda. İnternet sayesinde bir çok işlemimizi artık bilgisayar yada akıllı telefonlar sayesinde yapabiliyoruz. Mesela para gönderme, tl yükleme, uçak ve otobüs bileti alma, faturaları ödeme gibi buna benzer binlerce işlemi internet sitelerinden gerçekleştirebiliyoruz. Bugün aklinizkalmasin ekibi olarak en güvenilir ve en çok üyesi bulunan alışveriş sitelerini sıralamak istiyoruz. Listemiz tamamen bilgilendirme amaçlıdır kesinlikle reklam yapma gibi niyetimiz olmadığını belirtmek isterim. Özellikle bayanların çok seveceği listemiz ;

1.GittiGidiyor.com
2.Hepsiburada.com
3.Akakce.com
4.Trendyol.com
5.Markofoni.com
6.Amazon.com
7.Cimri.com
8.n11.com
9.Hizlial.com
10.Sanalpazar.com

Bu liste daha da uzabilir. Fakat hemen hemen aynı denk siteler olduğu için bunları sizlerle paylaşmak istedim. Genelde kullanıcılarımız da ya sahte mal gelirse yada ürünümüz gelmezse gibi endişelere kapılabiliyorlar. Yukarıda saydığımız büyük siteler güvenilirlikleriyle zaten buralara gelmişler. O yüzden memnun kalmadığınız zaman müşteri hizmetleri sayesinde mağdur olma durumunuz nerdeyse yok diyebiliriz. Fakat internet alışveriş yapmak için bilgisayarınıza mutlaka virüs taraması yaptırın aksi takdirde kötü amaçlı yazılımlar kredi kartı bilgilerinizi çalıp asıl o zaman mağdur olma durumunuz ortaya çıkar.

Bir başka incelememiz olan Facebook, Twitter ve Youtube Neden Kapandı ? başlıklı yazımızda facebook neden kapalı, sosyal medya yasağı ve twitter neden kapatıldı ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top