GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Bilgisayarlar » En İyi UltraBook Modelleri Güncel
En İyi UltraBook Modelleri Güncel

En İyi UltraBook Modelleri Güncel

Merhaba. Gelişen teknolojiyle birlikte notebooklarda da çeşitlilikler meydana gelmeye başladı. Laptoplar isim değiştirerek yerine Ultrabook bıraktı. Fakat bir cihaza ultrabook demek için bazı bazı standartları yerine getirmesi gerekiyor. Bunlar inceliği, ssd depolama özelliği ve hızlı açılma özelliği. Ultrabook deyince aklımıza ince bir yapıya sahip alüminyum kaplamayla karşımıza çıkan yüksek performanslı cihazlar gelmektedir. Aynı zamanda pil ömrünün fazla gitmesi ve kullanışlı olmasıda ultrabookların olmazsa olmazlarındandır.

Bugün sizlere şuan için piyasada bulunan güncel Ultrabook modellerini sıralayacağız. İşte listemiz;

1.Apple Macbook Air: Akıllı telefon ve tablet piyasasına damgasını vuran Apple şirketi Ultrabook deyince de aklımıza gelen ilk cihaz diyebiliriz. Tasarımı, işletim sistemi, inceliği, hafifliği ve pil ömrü bakımından özellikle şirket ve üst düzey yöneticilerin vazgeçilmezi diyebiliriz. Çünkü yazılımı sayesinde şuan piyasada olan en güvenli ve sorunsuz bir işletim sistemine sahip. Bence marka olmasınıda buna borçlu diyebiliriz.

apple macbook air özellikleri

apple macbook air özellikleri

2.Sony Vaio Pro: Yukardada saydığımız ultrabook standartlarından birisi olan incelik ve hafiflik özelliği tam olarak bu cihazı anlatıyor diyebiliriz. Çünkü 1.060 gram ağırlığıyla şuan piyasada olan en hafif ultrabook özelliği taşımaktadır. Sürekli yanında taşıyacak olanlar için en iyi seçenek diyebiliriz.
sony viao pro özellikleri

sony viao pro özellikleri

3.Casper Nirvana: Bu cihaz ise piyasada iyi sayıla bilinecek cihazlar arasında gösterilmektedir. Plastik kasa ağırlıklı bu ultrabook 1500 gram ağırlığında ve pil ömrü uzun diyebiliriz. Daha uygun bir fiyata ultrabook düşünüyorsanız tercihiniz Casper Nirvana’dan yana kullanabilirsiniz.
capser nirvana ultrabook özellikleri

capser nirvana ultrabook özellikleri

4.Asus Zenbook:Asus Zenbook ailesinde bir çok farklı model karşımıza çıkıyor. işlemci seçenekleri bulunan bu firmada İ7,i5 vb hızlarda cihazlar bulunmaktadır. Asus kalitesiyle ve yüksek performansla çalışan bu cihaz sergilediği başarıyla ön sıralarda yerini almış durumda. Windows işletim sistemiyle çalışan bu ultrabook modellerine göre ağırlığında farklılıklar olabiliyor.
asus zenbook modelleri

asus zenbook modelleri

Bir başka incelememiz olan Laptopu Televizyona Nasıl Bağlarım başlıklı yazımızda bilgisayarı tv nasıl bağlarım, hdmi ile tv'ye bağlanma ve pc tv bağlama ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • en iyi ultrabook 2015
  • ultrabook tavsiye 2015
  • en iyi ultrabook

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top