GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » En iyi ve Faydalı 10 Android uygulaması
En iyi ve Faydalı 10 Android uygulaması

En iyi ve Faydalı 10 Android uygulaması

Günümüzde android cihazların sıkça kullanıldığını biliyoruz.Teknolojinin getirdiği android ile çalışan bazı uygulamalar hayatımızı kolaylaştırabiliyor.
GO Battery Saver & Power Widget programı en iyi android uygulamaları içinde yer almaktadır.Akıllı telefonların klasik problemi olan batarya sorununu çözmek için bu program cihazı kullanmadığınız anda ekran parlaklığı,bluetooth gibi özellikleri kapatarak enerji tasarrufu sağlıyor.

GO Battery Saver

GO Battery Saver

Instagram uygulaması ile anroid telefonlarınızdan çektiğiniz fotoğrafları efektlerken düzenleyebilir ve ınstagram portalında ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

instagram uygulaması

instagram uygulaması

Google Earth programı artık android marketlerde de bulunmaktadır.Uydudan görüntüler ile dünyanın her yerini görebileceğiniz ve bilgi edinebileceğiniz bir programdır.

Google Earth programı

Google Earth programı

Winamp uygulaması android sistemede gelmiş bulunmaktadır.Bilgisayarınızda eskiden beri yıllarca kullandığınız Winamp,binlerce radyo istasyonuna ücretsiz erişim imkanı sağlamaktadır.İstediğiniz müzikleri ve listeleri bu program ile çalabilirsiniz.
WhatsApp Messenger uygulaması anroid kullanıcılarına oldukça farklı ve eğlenceli ücretsiz bir ulaşım platformu sunmaktadır.İnternet üzerinden telefon rehberinizdeki uygulamaya sahip arkadaşlarınızı size otomatik gösteriyor ve ücretsiz SMS fırsatı sunuyor.

whatsapp uygulaması

whatsapp uygulaması

Facebook uygulaması en iyi uygulamaların başında gelirken artık cepten veya mobilden kolayca facebook iletişimine geçebilirsiniz.
TurEng Sözlük uygulaması her durumda İngilizce sözcüklerin Türkçe karşılığını bulmak için tasarlanmıştır.
TurEng Sözlük hakkınad herşey

TurEng Sözlük hakkınad herşey

İBB Cep Trafik,İstanbul’da yaşayanlara trafik durumlarını takip etme fırsatını sunmaktadır.
El feneri uygulaması ile telefonunuzun flaşı el feneri olarak kullanılmaktadır.

Aviary  uygulaması

Aviary uygulaması

Aviary uygulaması ise pek çok efekti sunarken kullanışlı fotoğraf ayarları içeriyor.

Bir başka incelememiz olan Nokia Lumia 635 Yakından Bakalım !! başlıklı yazımızda lumia 635 kamerası, lumia 635 öngörünümü ve lumia 635 özellikleri ve görünüşü ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top