GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » Facebook’dan Programsız Video İndirme
Facebook’dan Programsız Video İndirme

Facebook’dan Programsız Video İndirme

Merhaba arkdaşlar. Dünyada en çok video paylaşılan ağlar olan Facebook ve Youtube diyebiliriz. Daha önceki yazımızda Youtube sitesinden programsız video indirmeyi anlatmıştık. Benzer bir yöntemle bugün sizlere Facebook da paylaşılan videoyu bir kaç saniye içerisinde bilgisayarımıza yada telefonumuza indirmeyi anlatacağız.
Öncelikle videonun facebook sitesine kesin olarak yüklendiğinden emin olmanız gerekiyor. Yani Yotube yada benzeri sitelerden direk paylaşılmaması gerekiyor.İlk olarak Facebook yüklenen video açıyoruz.Daha sonra sağ üstte bulunan saatin üstüne tıklıyoruz ve video büyük ekranda karşımıza çıkıyor. Daha sonra yukarda www.facebook.com/ diye devam eden linkden www siliyoruz ve yerine m yazıyoruz ve entera basıyoruz. Yani değişim yaptıktan sonra linkimiz https://m.facebook.com olmuş oluyor.
Yapacağımız son işlem ise videoyu oynata tıklıyoruz ve sağ tıklayıp videoyu farklı kaydet seçeneğini seçip bilgisayara yada telefona kolayca kaydetmiş oluyoruz. Şimdi size aşağıda sırasıyla resimli olarak anlatıp ne kadar kolay olduğunu daha net bir şekilde anlayacaksınız.

İlk Aşama : Saate Tıklama.

saate tıklıyoruz ilk aşama

saate tıklıyoruz ilk aşama

İkinci Aşama : www yerine m yazıyoruz.
www silip m yazıyoruz

www silip m yazıyoruz

Üçüncü Aşama : Videoyu oynatıp sağ tıklayıp farklı kaydet diyoruz.
video oynatıp kaydet diyoruz.

video oynatıp kaydet diyoruz.

Bir başka incelememiz olan Silinen Rehberi Geri Getirme Yöntemi başlıklı yazımızda iphone rehber geri getirme, silinen bilgileri geri getirme ve silinen fotoğrafı geri getirme ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top