GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » Galaxy Tab 10.1 Yakından İnceleyelim !!
Galaxy Tab 10.1 Yakından İnceleyelim !!

Galaxy Tab 10.1 Yakından İnceleyelim !!

Merhaba. Bugün inceleyeceğimiz cihazımız Galaxy Tab 10.1. Galaxy ailesi akıllı telefonlar dışında tabletlerle de göz doldurmaya devam ediyor. 10.1 inçlik ekranla birlikte cihazımız çift çekirdekli ve Android 3.0 işletim sistemine sahiptir. Galaxy Tab’ı diğer tabletlerden ayıran en büyük özelliği çok ince olması diyebiliriz. İpad 2’den bile ince bir yapıya sahip.

Galaxy Tab 10.1 ön izleme

Galaxy Tab 10.1 ön izleme

Dış yapısı plastik olması nedeniyle diğer tabletlere göre daha hafif yapıya bürünmüş. Android 3.0 işletim sisteminin arayüzünü kullanmak yerine Samsung bu tabletde kendi arayüzünü kullanmış. Ekran çözünürlüğü 1280×800 piksel olarak karşımıza çıkıyor.

Galaxy Tab 10.1 özellikleri

Galaxy Tab 10.1 özellikleri

Akıllı telefonlarda kullandığı Super Amelod ekran bu cihaza henüz entegre edilmemiş durumda. Belki ilerliyen zamanlarda bu boyutlarda bir Amelod Ekranlı tabletle karşımıza çıkabilir. Bunun yerine Standart Led ekran kullanılıyor.

Galaxy Tab 10.1 review

Galaxy Tab 10.1 review

HD video çekme ve izleme imkanı sunan Galaxy Tab 10.1 kamerası 3mp ile karşımıza çıkıyor. Tabletlerin şüphesiz en önemli özelliklerinden biri uzun pil süresidir. 9 saate varan pil süresi kullanım şartlarına göre değişim göstermektedir.

Bir başka incelememiz olan Windows 8 Teknik Özellikleri ve Karşılaştırma başlıklı yazımızda win 8 teknik özellikler, win 8 yorumlar ve win 8 yüklemeli miyim ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top