GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Akıllı Telefonlar » General Mobile Discovery 2 İncelenmesi
General Mobile Discovery 2 İncelenmesi

General Mobile Discovery 2 İncelenmesi

İlk çıktığı yıllarda vasat sayılabilecek kadar eksi yönlerinin fazla olduğu, fakat son zamanlarda çıkardığı her modelin beğenildiği bir cep telefonu markasıdır. General Mobile, ağır eleştirlerin bir markanın nasıl lehine çevirilebileceğinin en büyük örneklerinden biridir.

discovery 2 inceleme

discovery 2 inceleme

Büyük cep telefonu üreticilerine oranla çok küçük bütçelerle mobile cihazlar üretimine başlamış olmasına rağmen sürekli teknolojisini yenileyerek müşterilerine sunduğu diğer markalarla eş değer sayılabilecek özellikteki ürünleriyle, bu anlamda büyük başarılara imza atmıştır. Özellikle tek bir telefonda iki sim kartını aynı anda kullanma teknolojisi sayesinde ödüller almış ve sadece bu özelliğin öncüsü olma sebebiyle bile birçok şirketi geride bırakmış bir Türk markasıdır.

general mobile discovery 2 incelemee

general mobile discovery 2 incelemee

General Mobile özellikle son silahını yani Discovery 2 ‘yi çıkardıktan sonra cep telefonu dünyasında adından en çok bahsedilen modellerden biri oldu. Yüksek kapasiteli teknik detayları yanı sıra göze çarpan şık tasarımıyla ön plana gelen bu ürün, artık cep telefonlarınında da modaya dahil olduğu düşünülürse bu konuda çok iddialı olduğu söylenebilir.
general mobile 2 görünümü

general mobile 2 görünümü

Bunun yanında tabiki yüksek hızlı 8 çekirdekli işlemci, yine bu alanda da ilklerden biri olması sebebiyle kullanıcının, yeni bir telefon alırken tercihini Discovery 2 ‘den yana kullanması konusunda zorluyor. Ayrıca işlemciyi destekleyerek neredeyse bir bilgisayar hızında çalışmasını sağlayan 2 GB RAM ‘i ve 16 GB ‘lık hafızası sayesinde dolu dolu bir cep telefonu içeriği yaratmanıza olanak tanıyor.

Bir başka incelememiz olan Ünlüler Hangi Akıllı Telefon Modellerini Kullanıyor başlıklı yazımızda ünlü telefon markaları, ünlüler hangi telefonları kullanıyor ve ünlülerin kullandığı telefon markaları ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top