GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Akıllı Telefonlar » General Mobile Discovery hakkında merak edilen herşey !!
General Mobile Discovery  hakkında merak edilen herşey !!

General Mobile Discovery hakkında merak edilen herşey !!

Bugün sizlere kısaca Discovery hakkında bilgiler vermek istiyorum. Özellikle uzun süre önce çıkmasına rağmen kullanacılar tarafından tutulan bir telefon haline gelmiş durumda. Discovery özellikleri bakımından Samsung Galaxy S3 telefonumuzdan fazla farkı yok diyebiliriz.

General Mobile Discovery özellikleri

General Mobile Discovery özellikleri

Video izleme kapasitesi, hoparlör sesi olsun gayet yeterli düzeyde demek mümkün. Samsung Galaxy telefonlarında rehbere girerken donma sorunu yaşamasını hemen hemen herkes duymuştur. Bu cihazda böle bir problem yok gayet seri bir şekilde rehber girip aradığınızı bulabilirsiniz. Kamera ışığının el feneri olarak kullanılması için diğer akıllı telefonlarda uygulamalara girerek bunu aktif edebilirken General Mobile Discovery telefonumuzda ses açma kapama tuşuna basılı tuttuğumuzda kamera ışığımız açılıp kapanabiliyor.

General-Mobile-Discovery analiz

General-Mobile-Discovery analiz

Menü geçişleri gayet güzel olan telefonumuz Android 4.4.2 işletim sistemiyle çalışmaktadır. Telefonumuzu ilk aldığımızda Fm radyo mevcut olmuyor ama mağzadan indirerek gayet güzel bir çekim imkanı sunuyor. Telefona fazla yüklenmediğiniz sürece en ufacık bir kasma bile olmuyor diyebiliriz. Telefon batarya ömrü ideala yakın ve 1 gün yoğun kullanımda bile gün sonunu idare edebilecek düzeyde diyebiliriz. Kasa olarak Samsung telefonlarındaki gibi plastik bir yapı mevcut. Çizilmeye karşı gayet dayanaklı bir telefondur.

General Mobile Discovery ön izleme

General Mobile Discovery ön izleme

Sms ve çağrı geldiği zaman bildirim ışığı bunulmuyor.Yüz takip teknolojisi de mevcut değil. Kamera olarak pek bir şey beklenecek bir telefon değil.4 çekirdekli 1gb ram’e sahip olan telefonda Samsung telefonlarında görüldüğü ısınma sorunuda bulunmuyor.4.7 inçlik ekrana sahip olan telefon gayet kalite videolar izlenebiliyor. Genellikle çin malı olması dolasıyla fazla tutulmayan telefon bence 600 liralık bir bütçeyle alınabilecek en iyi telefon diyebiliriz.

Bir başka incelememiz olan 2014'ün en akıllı telefonları başlıklı yazımızda 2014 akıllı telefonlar, en yeniandorid telefonlar ve iphone 6 ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top