GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Akıllı Telefonlar » GM Discovery Air Özellikleri ve Fiyatı
GM Discovery Air Özellikleri ve Fiyatı

GM Discovery Air Özellikleri ve Fiyatı

Merhaba. Yeni bir cihazı tanıtmak için yine birlikteyiz. General Mobile Discovery Air modelini bugün sizlere tanıtacağız. Şirket 2013 ve 2014 yıllarında çıkardığı Discovery, Discovery 2, Discovery Mini ve Discovery Air Elite sonra şimdiki yeni ürünü Discovery Air. Türkiye pazarında ciddi bir rakam yakalayan firma bu istikrarı sürdürmek istiyor. General Mobile bu cihazla tüm kitlelere hitap etmek istior. Hem fiyat ve hemde performans bakımından. Bu yüzden kullanıcılara hitap etmek için oldukça ince ve hafif bir yapıyla karşımıza çıkıyor. 98 gram ağırlığında 5.1mm inceliğe sahip.

GM Discovery Air  fiyatı

GM Discovery Air fiyatı

Ekranı, Gorilla Glass 3 ile korunan cihaz metal kasası ile karşımıza çıkıyor. Bu özelliklerinden anlaşılacağı üzere dayanıklılığa önem verdiğini görebiliyoruz.Dayanıklılık açısından yapılan bir çok testten başarıyla geçmiş durumda.4.8 inç 306 ppi Amelod ekrana sahip olan Discovery Air biraz önce bahsettiğimiz Gorilla Glass 3 teknolojisiyle korunmaktadır. 8 megapiksel arka ve 5 megapiksel ön kamerası bulunmaktadır. 4 farklı renk seçeneği bulunan cihazın kutusundan ekran koruyucu ve silikon kılıfta çıkıyor.
GM Discovery Air kılıfları

GM Discovery Air kılıfları

İşlemcisine gelecek olursak Sekiz çekirdekli MediaTek işlemci telefonu çalıştırıyor. Fiyatına bakacak olursak gayet iyi bir işlemci diyebiliriz. 2050mAh batarya kapasitesiylede bir günü normal kullanımda rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Türkiye’deki GSM şirketleri ile anlaşmalı olarak satılacak cihazın fiyatı 799TL.

Bir başka incelememiz olan Asus Zenfone C Teknik Özellikleri ve Fiyatı başlıklı yazımızda Asus Zenfone C fiyatı, Asus Zenfone C görsel ve Asus Zenfone C inceleme ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • gm air
  • Discovery air ozellikleri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top