GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » Google’dan Reklam Alarak Nasıl Para Kazanılır
Google’dan Reklam Alarak Nasıl Para Kazanılır

Google’dan Reklam Alarak Nasıl Para Kazanılır

Hayatımızın büyük bir bölümü artık internet başında geçmekte ve insanların artık işlerini bile bu sosyal ağ üzerinden yönetmesi, internetin hayatlarımızda ne kadar önemli olduğunun bir kanıtı. Genel itibariyle reklam, bir markanın marka olabilmesi veya bir ürünün satılabilmesi açısından günümüzde kullanılan etkili yöntem denilebilir. Reklamlarında son zamanlarda en etkin olarak kullanıldığı alan internet kuşkusuz.

google adsense nasıl para kazandırır

google adsense nasıl para kazandırır

Ürünlerinin reklamlarını internet üzerinden yapmak isteyen kişilerin işi reklam almak isteyen web sitesi sahiplerine göre daha kolay. Çünkü reklemınızı vermek istediğiniz web sitesiyle irtibata geçerek bu işlem yapılabiliyor. Peki web sitesi sahipleri reklam almak ve bu para kazanmak için çok etkili olan yöntemden yararlanmak için ne yapmalı?

google adsense

google adsense

Öncelikle bu konu Google ‘ın kontolü altında gerçekleşiyor ve popüler bir web siteniz var ise Google reklamları size yönlendiriyor. Web sitenizde yayınlanan bu reklamlara tıklama başı para alıyorsunuz ki miktar oldukça düşük. 0.30 $ civarındaki her tıklama başına olan fiyatlardan google belli bir pay kendisi için alıp kalan miktarı size gönderiyor. Bu reklamlardan para kazanabilmeniz için yani google reklamlarını sizin web sitesine yönlendirilebilmesi için kısaca; öncelikle, günlük en az 300 – 400 ziyaretçinizin olması şart. Çok az gibi görünen bu kazanç yolu aslında bir kaç popüler web siteniz olması durumunda çok iyi gelirler sağlayabileceğiniz bir kazanç yöntemi olabilir ve sizde bu yolla bir Mark Zuckerberg olabilirsiniz.

Bir başka incelememiz olan Cep Telefon Numarası İle Nasıl Yer Tespiti Yapılır başlıklı yazımızda telefon ile yer tespiti yapma ve telefonun nerde olduğunu nasıl öğrenebiliriz ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top