GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Etiket Arşivi: en popüler uygulamalar

Etiket Arşivi: en popüler uygulamalar

2017 Yılı En iyi 20 Mobil Uygulaması

Snapseed

Merhaba arkadaşlar. Gün geçtikçe teknolojinin hayatımıza iyice girmesinden dolayı her gün yeni uygulamalar çıkmaya devam ediyor. Kullancılar tarafından en çok oy olan uygulamalar yılda milyonlarca kez indiriliyor. Bizde ekibimiz olarak sizlere 2017 Yılının en iyi uygulamalarını derledik. 1- Apple Music 2- Spotify 3- Snapseed 4- Lastpass 5- Amazon 6- Samsung Pay 7- Slice 8- Venmo 9- Wallaby 10- Groupon 11- ... Devamını Oku »

En iyi ve Faydalı 10 Android uygulaması

Aviary uygulaması

Günümüzde android cihazların sıkça kullanıldığını biliyoruz.Teknolojinin getirdiği android ile çalışan bazı uygulamalar hayatımızı kolaylaştırabiliyor. GO Battery Saver & Power Widget programı en iyi android uygulamaları içinde yer almaktadır.Akıllı telefonların klasik problemi olan batarya sorununu çözmek için bu program cihazı kullanmadığınız anda ekran parlaklığı,bluetooth gibi özellikleri kapatarak enerji tasarrufu sağlıyor. Instagram uygulaması ile anroid telefonlarınızdan çektiğiniz fotoğrafları efektlerken düzenleyebilir ve ınstagram ... Devamını Oku »

En İyi Akıllı Telefon Uygulamaları !!

Merhaba. Bildiğiniz üzere gelişen teknolojiyle beraber akıllı telefon piyasası dışında uygulama piyasası da gayet canlı bir durumda. Bugün sizlere akıllı telefonlardan en çok kullanılan en popüler ve işe yarıyan uygulamalar hakkında kısa kısa bilgiler vermek istiyorum. 1.Viber Dünya çapında yaklaşık 300 milyon kişinin kullandığı Viber, mesajlaşma ve ağ üzerinden telefon görüşmesi yapmaya olanak sağlayan bir uygulamadır. 2. WhatsApp Yine dünya ... Devamını Oku »

Scroll To Top