GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Akıllı Telefonlar » HTC Dot View Kılıfı Özellikleri !
HTC Dot View Kılıfı Özellikleri !

HTC Dot View Kılıfı Özellikleri !

Merhaba. Yakın bir zamanda HTC ONE M8 ile piyasa sürülen Dot view kılıfı bugün yakından inceleme fırsatı bulacaksınız. Öncelikle bu kapaklı kılıf telefon ekranını açmadan belli başlı işlevleri yerine getirebiliyor. Bunuda nokta uçlu kapağı sayesinde başarılı bir şekilde yerine getiriyor.

Ekrana 2 kere tıkladığınızda herhangi bir bildirim yoksa saati ve hava durumunu görebilirsiniz. Gelen çağrılarıda kılıfı kaldırmadan kabul veya reddebilirsiniz. Yukarı doğru kabul etme aşağı doğru reddetme imkanı sunuyor. Parmağınızı tamamen aşağı tarafa sürüklediğiniz zamanda sesli komutu devreye sokmuş oluyorsunuz. Dot View takvim, mail,mesaj, sesli mesaj ve alarm bildirimlerini gösteriyor. Ayrıcı düşük batarya bildiriminide kapakta görebiliyoruz. Alarm çaldığı zaman parmağınızı aşağı doğru kaydırarak alarmı kapatabilirsiniz. Dot View kılıf yumuşak ve esnek bir yapıya sahip ve telefonu 4 köşesinden tutuyor. Telefonu koruması, güç tuşuna basmadan telefonu açıp kapama ve bildirim gelip gelmediğini görmek için güzel tasarlanmış bir kılıf olmuş.

HTC Dot View fiyat

HTC Dot View fiyat

Fakat her kılıfta olduğu gibi fotoğraf çekmek ve mesaj atmak için değişik tutuş teknikleri geliştirmeniz gerekebilir.Ama en önemli eksiği olarak bu kılıf güneş ışığı altında tamamen görüntü vermez bir hale geliyor diyebiliriz. Ne saati nede arıyanı görmekte baya zorlanıyoruz. HTC Dot View kılıfının fiyatıda piyasada şuan 280 300tl arasında alıcı bulmaktadır.

Bir başka incelememiz olan General Mobile Discovery hakkında merak edilen herşey !! başlıklı yazımızda General Mobile ve GM Discovery serisi ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top