GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » İnstagram’da Gönderi Zamanlama Nasıl Yapılır?
İnstagram’da Gönderi Zamanlama Nasıl Yapılır?

İnstagram’da Gönderi Zamanlama Nasıl Yapılır?

Merhaba arkadaşlar. İnstagram ve Facebook gibi sosyal ağlarda gönderileri istediğiniz zaman yayımlayabilirsiniz. Yani seçtiğiniz fotoğrafı veya videoyu akşam saat 9 yayınlama imkanınız bulunuyor. Fakat bunu programsız yapmanız şuan için mümkün değil. Bunun için Buffer adlı uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Buffer hakkında kısaca bahsedecek olursak sosyal medya ağlarınızdaki paylaşımları zamanlama imkanı sunuyor.

Buffer Kullanımı

Buffer Kullanımı

Öncelikle Buffer giriş yaparak kayıt oluşturuyorsunuz. Daha sonra Buffer üzerinden İnstagram hesabına giriş yapıyorsunuz. Giriş yaptıktan sonra hesabınıza yetki veriyorsunuz. Bu işlemlerden sonra sistem sizi uygulamayı indirmek için Apple Store veya Play Store yönlendiriyor. Uygulamayı indirip giriş yaptıktan sonra alt tarafta bulunan kaleme tıklayarak gönderinizi hazır hale getiriyorsunuz. Daha sonra gönderinizi hangi tarihte kullanmak istiyorsanız, yine alt tarafta bulunan ”Schedule” bölümüne tıklayarak paylaşacağınız tarihi ve saati seçiyorsunuz. işlemleri tamamladıktan sonra gönderiniz seçtiğiniz tarih ve saatte paylaşılacaktır.

Bir başka incelememiz olan Pokemon GO Nasıl Oynanır? başlıklı yazımızda Kolay Pokemon Yakalama, Poke Topu Atımı ve Pokemon GO Nasıl Bir Oyun ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top