GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » İnternette Bulunan Tüm Reklamlardan Nasıl Kurtuluruz?
İnternette Bulunan Tüm Reklamlardan Nasıl Kurtuluruz?

İnternette Bulunan Tüm Reklamlardan Nasıl Kurtuluruz?

Merhaba arkadaşlar. Video izlerken yada internette dolanırken karşımıza bin bir çeşit reklam çıkabiliyor. Video yada sayfayı açmak için o reklamın geçmesini beklemek zorunda kaldığımız zamanlar oluyor. Fakat artık bu reklamı bekleme zorunluluğunuz yok. Google Chrome yükleyeceğiniz tek bir eklenti ile tüm reklamları engelleyebiliyorsunuz. İlk olarak AdBlock adlı eklentiyi indiriyorsunuz. https://chrome.google.com/webstore/detail/adblock/gighmmpiobklfepjocnamgkkbiglidom?hl=tr

Eklentiyi kurduktan sonra sağ üstte eklentinin amblemi çıkacak ve ona tıklıyorsunuz. Burada engellenen reklam sayısını görebilirsiniz. Tekrar basarak bu eklentiyi pasif hale getirebilirsiniz. Böylece tüm reklamlardan kurtulabilirsiniz ve rahatlıkla Youtube ve benzeri sitelerden videolarınızı beklemeden izleyebilirsiniz.

Bir başka incelememiz olan Çakma Telefon Almanın Zararları başlıklı yazımızda çakma telefon kısır yapar mı, çakma telefon neden alınmamalı ve çakma telefon zararlı mı ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top