GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » iOS 8.4 Çıktı! Detayları İçerde
iOS 8.4 Çıktı!  Detayları İçerde

iOS 8.4 Çıktı! Detayları İçerde

Merhaba arkadaşlar. Apple, günlerdir beklenen İphone, İpad ve İpadTouch için beklenen iOS 8.4 yayınlandı. 30 Haziran itibariyle yayınlanacak olan iOS 8.4’deki en büyük yenilik ise çevrim içi çalışan Apple Music hizmeti. Bununla birlikte bir çok yenilikte sürümün içerisinde. Öncelikle iOS 8.4 nasıl yükleneceğini anlatalım. Bu güncellemeyi ister iOS ister İTunes yardımı ile yükleyebilirsiniz. Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme sıralamasını takip etmeniz yeterli olacak. iTunes üzerinden yüklemek için ise; güncellemeleri denetle kısmına tıklamanız yeterli olacak. Fakat 212 MB büyüklüğünde olan iOS 8.4 yüklemeden önce eski sürümü yedeklemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Gelelim güncelleme ile gelen yeniliklere;

iOS 8.4 Yenilikler

iOS 8.4 Yenilikler

1.Apple Music: Apple Music içerisinde bulunan milyonlarca şarkıyı çevrimiçi veya çevrimdışı dinleme imkanı sunan uygulamayı kullanmak için ilk önce üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra uzmanlar tarafından en çok dinlenen ve tercih edilen listeleri görebilirsiniz.
iTunes Store: Favori müziklerini satın alabileceğiniz yer ve hala en iyi mağaza olarak gösteriliyor. Albüm olarak yada parça parça satın almanız mümkün. İçerisindeki bazı özellikler ülkelerden ülkelere değişiklik gösterebiliyor.
3.iBooks Güncellemesi: iBook içerisinde sesli kitapları bulup onları dinleyebiliyorsunuz. Özellikle bu uygulama için tasarlanmış Şu An çalan özelliği eklenmiş durumda. iBooks için hazırlanan kitaplar aynı zamanda artık İpad ve iPhone’larda da çalışabilecek.

Bir başka incelememiz olan Kiwi Nedir? Nasıl Kullanılır ? başlıklı yazımızda kiwi app andorid, kiwi app hakkında ve kiwi app indir ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top