GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » İphone 6S Hakkında Sızıntılar Gelmeye Başladı !!
İphone 6S Hakkında Sızıntılar Gelmeye Başladı !!

İphone 6S Hakkında Sızıntılar Gelmeye Başladı !!

Samsung ve HTC yeni amiral gemilerini geçtiğimiz günlerde tanıttı. Tanıtımlarında İphone 6 ile bir çok konuda karşılaştırılma yapıldı. Bu karşılaştırmaların ardından İphone Cephesinden bir açıklama yapılmadı fakat İphone 6S hakkında sızıntıların sayısı bir hayli artmış durumda. Cihaz hakkında bu aralar RAM ile ilgili bilgiler gelmeye başladı. Bildiğiniz üzere düşük RAM bile çok iyi performans sağlayan İOS işletim sisteminin RAM değerinin 2 GB seviyelerinde olacağı iddia edildi.

İphone 6S Plus özellikleri

İphone 6S Plus özellikleri

Bir diğer farklı ve dikkat çeken özellik ise GSM şirketinizi değiştirirken Sim kartınızı değiştirmeme gibi bir yöntem geliştirilmiş durumda. İpad Air 2’de Apple Sim adı verilen bu yöntem kullanıldı ve yeni İphone 6S ve Plus telefonlarda da bu teknolojinin entegre edilmesi bekleniyor. Fakat şöyle bir sıkıntı mevcut. Böyle bir uygulama henüz ülkemizde kullanılmadığı için özellik olmasına rağmen bunu yakın zamanda uygulama imkanımız olmayacak. Telefonunun Eylül- Ekim arasında tanıtılması bekleniyor. Yeni bilgiler gelmeye başladıkça siz değerli takipçilerimizle anında paylaşacağız. Takipte kalın 🙂

Bir başka incelememiz olan Akıllı Telefonlarla Neler Yapılabilir ? başlıklı yazımızda akıllı telefonla yapılabilecek şeyler, en faydalı uygulamalar ve telefonla neler yapılır ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top