GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » Kablosuz Yazıcı Nasıl Kurulur?
Kablosuz Yazıcı Nasıl Kurulur?

Kablosuz Yazıcı Nasıl Kurulur?

Merhaba arkadaşlar. Ev, okul veya iş yerinizdeki yazıcıyı birden fazla kişi kullanma durumunda kaldığı zaman kablosuz yazıcı sizlere birçok yarar sağlamaktadır. Bu yazımızda Aklinizkalmasin ekibi olarak sizlere kablosuz yazıcıyı nasıl kuracağınızı anlatacağız.

Kablosuz ağ kullanımı teknoloji geliştikçe daha da yaygınlaşmaktadır. Oturduğunuz yerden tek bir tuş ile istediğiniz belgeyi kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Kablosuz yazıcıları ağa bağlamak çok kolay bir işlemdir.

Kutuyu açtıktan sonra yazıyı güç kaynağına takıyoruz ve eğer takılmamış kartuş var ise takıyoruz.

Hem yazıcınız, hem de kablosuz yönlendiriciniz WPS basma düğmesi modunu desteklemelidir. Yazıcınızın ve kablosuz yönlendiricinizin el kitaplarına başvurun.

Kablosuz yönlendiricide kullanılabilir fiziksel bir WPS basma düğmesi bulunmalıdır.
Ağınız WPA veya WPA2 güvenliği kullanıyor olmalıdır.

Birçok WPS kablosuz yönlendirici, WEP kullanılıyorsa veya hiç güvenlik kullanılmıyorsa WPS yöntemini kullanarak bağlanmaz.

Birçok WPS kablosuz yönlendirici, ağ adı için üreticinin varsayılan ayarını kullanıyorsanız ve güvenlik kullanmıyorsanız, WPS yöntemini kullanarak bağlanmaz.

Bir başka incelememiz olan BİM'den iPhone 7 Kampanyası!!!!! başlıklı yazımızda Bim ayfon 7 fiyatı, BİM iPhone 7 Ne Kadar ve Bime iPhone 7 ne Zaman Gelecek ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top