GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Akıllı Telefonlar » Küçük Ekranlı En İyi Akıllı Telefonlar Güncel
Küçük Ekranlı En İyi Akıllı Telefonlar Güncel

Küçük Ekranlı En İyi Akıllı Telefonlar Güncel

Merhaba. Telefon dünyasına neredeyse her gün yeni bir üye katılmakta. O yüzden bir hayli fazla çeşitlilik söz konusu. Kimileri ekranı büyük olsun aynı zamanda tablet gibi kullanmak isterken, kimileri ise tek elimle rahatlıkla kullanım ekranı küçük ve kullanışlı olmasını istiyor. Bizde bugün küçük ekranlı en iyi telefonları sizler için derledik. İşte sizler için hazırladığımız küçük ekranlı telefon listesi;

1. Apple İphone 6 : 4.7 inç olan cihazımızın İphone ailesinin en yeni üyelerinden birisi. Eğer bütçenize uygunsa alınabilinecek en ideal telefonların başında gelmektedir.

küçük ekranlı iphone 6

küçük ekranlı iphone 6

2. Apple İphone 5S : 4 inç ekranı olan telefon İphone 6 ve iPhone 6 Plus çıkmasıyla birlikte daha uygun bir fiyata alınabilinecek diğer bir İphone telefonumuz.
3.Sony Xperia Z3 Compact : 4.6 inç ekran boyutuyla karşımıza çıkan bu cihaz ise üst düzey özellikleri ve Sony kalitesiyle alınabilinecek en ideal telefonlardan bir diğeri.
Sony xperia z3 küçük ekranlı telefon listesi

Sony xperia z3 küçük ekranlı telefon listesi

4.Samsung Galaxy Alpha : 4.7 inç ekranı olan telefonda Gorilla Glass 4 teknolojisi sayesinde gayet dayanıklı bir yapıya bürünmüş durumda.
samsung galaxy alpha küçük ekranlı telefonlar

samsung galaxy alpha küçük ekranlı telefonlar

5.Samsung Galaxy S5 Mini : Tercihini Samsung’dan yana kullanmak isteyenler için alınabilinecek bir diğer telefonumuzun ekranı 4.5 inç.
samsung s5 mini küçük ekranlı telefonlar

samsung s5 mini küçük ekranlı telefonlar

Bir başka incelememiz olan Samsung Galaxy S6 Hakkında Gelen İlk Bilgiler başlıklı yazımızda s6 çıktı mı, s6 görünüm ve samsung s6 inceleme ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • küçük akıllı telefonlar
  • küçük ekranlı akıllı telefonlar
  • 4 7 inç telefonlar
  • en küçük akıllı telefon
  • en küçük akıllı telefonlar
  • küçük akıllı telefon

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top