GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Bilgisayarlar » Macbook Pro Retina Detaylı inceleme !
Macbook Pro Retina Detaylı inceleme !

Macbook Pro Retina Detaylı inceleme !

Apple yepyeni versiyonu ile 15.4 inçlik macbook pro retinayı çıkararak 2880×1800 çözünürlüğünde retina ekran ile kusursuz bir ekran kalitesi sunuyor.2.3Ghz ve dört çekirdekli intel işlemci bulunuyor.1GB boyutlu ekran kartına sahip cihaz bluetooth özelliğine de sahiptir.

Macbook Pro Retina görünümü

Macbook Pro Retina görünümü

Macbook Pro Retina,kaliteli malzeme ile yapılarak daha ince bir formatta üretilmiş.Optik sürücünün olmayışı böyle bir farklılık yaratmış.Ethernet portuda ince bir kasa için çıkartılmış.

Macbook Pro Retina hakkında detaylı bilgi ve fiyatı

Macbook Pro Retina hakkında detaylı bilgi ve fiyatı

Klavyenin her iki tarafına yerleştirilen stereo hoparlörler oldukça iyi bir performans sağlıyor.Çift mikrofonlu ses sistemine sahiptir.Yeni Macbook Pro bilgisayarda güç düğmesi klavye takımının sağ üstüne konumlandırılmış.
Apple Macbook Pro bilgisayar pil kulanımı konusunda oldukça cimridir.Ortalama performans ile en az 7 saat pil gitmektedir.1.62 kg ağırlığında bilgisayar multimedya işlemleri konusunda da oldukça başarılıdır.

Macbook Pro Retina karşılaştırma

Macbook Pro Retina karşılaştırma

1080p full hd video çözünürlüğündeki kayıtlar kolayca oynatılmaktadır.Bilgisayarın kullanım esnasında ciddi bir şekilde ısınma sorunu yaşadığını söyleyebiliriz.Her tarafına yerleştirilen fanlar sayesinde bu sorun absorbe ediliyor.
Macbook Pro Retina teknik özellikleri

Macbook Pro Retina teknik özellikleri

Apple kalitesinin tartışılmaz olduğu yadsınamaz bir gerçektir.Oldukça sağlam yapıdaki kasası ve ekranı uzun yıllar kullanıma aday gibi görünüyor.Mesleki amaçlı profesyonel kullanımda oldukça ağır uygulama ve programların yüklendiği bilgisayar asla en ufak bir yavaşlama daha yapmıyor.

Macbook Pro Retina fiyatı

Macbook Pro Retina fiyatı

Apple aksesuar yönünden zengin bir ürün skalasına sahiptir.Bu da macbook için bir fırsattır.Fonksiyonel kullanıma yönelik gerekli aksesuarları temin edebilirsiniz.Sizde performans canavarı bir macbook için 3000tl ödemelisiniz.

Bir başka incelememiz olan Tabletlerde Çözünürlük Faktörü!! başlıklı yazımızda en iyi tablet çözünürlüğü hangisi, tabletlerde çözünürlük ne olmalı ve tablette çözünürlük kaç olmalı ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top