GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » Modem İle Telefon Şarj Etme Yöntemi
Modem İle Telefon Şarj Etme Yöntemi

Modem İle Telefon Şarj Etme Yöntemi

Merhaba arkadaşlar. Günümüzde teknoloji gerçekten çok hızlı ilerliyor. Son 10 yılda internet ve telefon alanındaki bu yenilikler bunun en açık göstergesi. Akıllı telefonlar günlük hayatımıza o kadar çok girdi ki nerdeyse her işimizi telefon sayesinde halledebiliyoruz. Fakat akıllı telefonların en büyük zaafı şarj sorunu. Teknoloji devleri bunun için büyük bütçeler ve yoğun çabalar sarf ettiğini duyuyor ve izliyoruz. Bunun en yenisi Washington Üniversitesi’nde yapılan araştırmacıların yaptığı çalışma. Modemi kablosuz şarj aleti gibi gösterip telefonları 8 metre mesafeden şarj etme imkanını sağlayan sistem.

Telefonu Modem ile Şarj Etme

Telefonu Modem ile Şarj Etme

Bu sistem şu şekilde çalışıyor. Radyo dalgalarını enerjiye dönüştüren sensörler sayesinde internetiniz kesilmeden bu işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Fakat bu çalışma daha çok yeni olduğu için sadece başlangıç aşamasında diyebiliriz. Fakat bu gelişme bile önümüzdeki bir kaç yıl içerisinde şarj aletinin tarih olacağının göstergesi. Eğer bu sistem hayata geçirilirse ki çok yakın bir zamanda geçmesi bekleniyor Android ve iOS işletim sistemine sahip tüm cihazları bu yöntemle şarj edebileceksiniz.

Bir başka incelememiz olan 7 Haziran 2015 Genel Seçim Sonuçları başlıklı yazımızda 2015 seçim sonuçları, seçim sonuçları ve seçim yüzdeleri 2015 ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1824 owvugt-Gjfi0klRtaq1wsKQwvJBi5O8H5w3Ahrogu8uuFzX_JnwyhMHkLGqSctdF 723a24464764031a796ff81b640c9b7778e56bd3&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top