GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Akıllı Telefonlar » Ön Kamerası En İyi Olan Telefonlar
Ön Kamerası En İyi Olan Telefonlar

Ön Kamerası En İyi Olan Telefonlar

Merhaba arkadaşlar. Günlük hayatımızın vazgeçilmezi olan akıllı telefonları seçerken en çok dikkat ettiğimiz konulardan birisi de kameralarıdır. Telefon firmaları selfie veya ön kameradan video çekimi kalitesine çok dikkat ediyor. Artık arka kameradan çok ön kameranın daha aktif kullanıldığı bir dönemden geçiyoruz. Etrafı veya karşımızdakini çekmek yerine kendimizi çekip sosyal medyayalara koyma alışkanlığımız git gide artıyor. Bunun sonucunda ise ön kameranın video çekme ve fotoğraf kalitesi, ışık değeri gibi kriterlere kullancılar daha fazla dikkat ediyor. Aklinizkalmasin ekibi olarak sizlere ön kamerası en iyi olan telefonları seçtik. İşte sizler için hazırladığımız ön kamerası en iyi olan akıllı telefonlar;

1. Galaxy S8+

2. HTC 10

3. Xperia XZ Premium

4. İphone 8 Plus

5. Huawei P10

6. LG G6

Seçtiğimiz bu 6 akıllı telefon sizin işinizi görebilecek seviyedeler. Fakat ben en iyisini istiyorum diyorsanız. Samsung S8+ hepsinin önünde diyebiliriz. Gündüz çekimlerinde ise iPhone 8 Plus’da iyi işler çıkarıyor.

Bir başka incelememiz olan iPhone 8 ve iPhone 8 PLUS Tanıtıldı. İşte Özellikleri ve Fiyatı başlıklı yazımızda Ayfon 8, iPhone 8 fiyatı ve iPhone 8 kamera ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top