GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » Peki Siz Ne Renk Görüyorsunuz ?
Peki Siz Ne Renk Görüyorsunuz ?

Peki Siz Ne Renk Görüyorsunuz ?

Merhaba. Dün bir internet sitesinde yayınlanan ile bugün tüm dünya ikiye bölünmüş durumda. Farklı farklı cevaplar veren insanlar arasında büyük bir yarış başladı. İnsanların bazı mavi-siyah rengi söylerken, bazıları ise altın-beyaz seçeneğine yöneliyor. Dün bu konu en çok konuşulan konu arasına girerek Twitter’da Trend Topic oldu. Bir çok ünlüde bu konuya dahil olarak kendi gördüklerini söylediler ve bir hayli şaşırtıcı cevaplar geldi. Göz yanılmasından dolayı böyle bir ikilem olduğunu açıklayan firma elbisenin mavi-siyah olduğunu açıklamasıyla birlikte ortalık iyice karıştı. Çünkü bizde dahil çoğu kişi fotoyu altın-beyaz görüyor. Üretici firma bu elbisenin altın-beyaz olanını üretip yayınlayacaklarını açıkladı.

Altin beyaz elbise- Siyah-mavi elbise

Altin beyaz elbise- Siyah-mavi elbise

Elbisenin rengi üzerine Twitter’da dönen tartışmalara ünlü yıldızlar da katıldı. ABD’li reality şov yıldızı Kim Kardashian, elbiseyi altın sarısı ve beyaz; rapçi eşi Kanye West ise siyah ve mavi gördü. Peki bu elbise tartışma nerden çıktı ? İki yakın arkadaşım evlenirken gelinin annesi fotoğrafı çekip kızına gönderdi. Daha sonra arkadaşlarıyla bu fotoğrafı paylaşınca elbise fotoğrafı Tumblr sayfasında paylaşıldı ve daha sonra tüm dünyanın katıldığı tartışma başladı.

Bir başka incelememiz olan Tebrikler Beşiktaş başlıklı yazımızda beşiktaş liverpol maçı kaç kaç, beşiktaş maçı kim kazandı ve beşiktaş tebrikler ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • göz yanilmasi elbise
  • göz yanılması olan elbise
  • mavi siyah elbise göz yanılması
  • göz yanılması yapan elbise
  • konusulan elbise
  • mavi elbise yaniltisi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top