GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » PES 2015 Nasıl Olacak ve Ne Zaman Çıkacak ?
PES 2015 Nasıl Olacak  ve Ne Zaman Çıkacak ?

PES 2015 Nasıl Olacak ve Ne Zaman Çıkacak ?

Merhaba. Fifa 2015 tanıtılmasının ardından gözler en büyük rakibi olan Pro Evolution Soccer 2015‘in nasıl olacağı konusunda. Geçen sene büyük bir hayal kırıklığı yaratan Pro Evolution Soccer bu sene demosunu oynama fırsatı bulan kullanıcılar tarafından olumlu tepkiler almaya başladı bile. Geçen sene ki en büyük eleştirilerden birisi Fifa‘ya benzemesiydi. Fakat bu sene pek öyle görünmüyor. Kısaca detaylarından bahsedecek olursak; öncellikle daha hasas ve ince detaylara inilmesi en ufacık bir tepkiyi bile sahada görme imkanı sağlıyor. Bu özelliği oyunun daha gerçekçi olmasını sağlıyor diyebiliriz.

pes 2015 ne zaman çıkacak

pes 2015 ne zaman çıkacak

Boş alana atılan paslar otomatik olarak futbolculara ulaşmıyor. Yani topu diğer futbolculara daha dikkatli atmanızı gerektirecek. Pro Evolution Soccer 2015’de top kapmak eskisi kadar kolay değil. O yüzden daha dikkatli oynamanız gerekiyor. Çünkü hakemler PES 2015’de kartlarına daha sık başvuruyor bu yüzdende eksik kalma ihtimaliniz geçen senelere göre daha fazla.
Oyunda dikkat çeken bir diğer özellik oyunun yavaşlaması buda kullanıcılara daha fazla hamle imkanı sağlıyor. Yani taktik ve kullanıcının becerikliği daha ön plana çıkmış durumda. Pro Evolution Soccer oyuncularının bildiği üzere ara pas tuşuda bu demoda daha az isabetli atışlar attığına tanık olundu. Konsol’a sahip olan kullancılar şuan demoyu indirip oynama imkanı bulurken bilgisayardan oynamak istiyenler için 13 Kasım’ı beklemeleri gerekiyor.

Bir başka incelememiz olan İphone 6 Kılıf Modelleri başlıklı yazımızda en güzel iphone 6 kılıf ve en iyi şeffaf iphone 6 kılıf ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top