GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » Pokemon Go İndirme ve Oynanışı
Pokemon Go İndirme ve Oynanışı

Pokemon Go İndirme ve Oynanışı

Merhaba arkadaşlar. Başta Japonya ve tüm dünyada inanılmaz şekilde hızla yayılan Pokemon oyunu, sektörde tam bir kartopu etkisi yarattı. Oyunu Android ve iOS tabanlı olarak telefonlarınıza indirebilirsiniz.

iNDİRME:
Android tabanlı bir telefon kullanıyorsanız APK dosyasını bulup telefonunuza indirmeniz yeterli olacaktır. Fakat iOS tabanlı telefonlara indirmek için durum biraz daha farklı ve karmaşık. Türkiye’de henüz resmi olarak indirme olmadığı için Apple Store giriş yaptıktan sonra Pokemon Go uygulamasını indirme linkine tıklıyorsunuz. Daha sonra gelen uyarıyla birlikte mağaza değiştir tuşuna tıklıyorsunuz. Yeni Apple kimliğini yarat kısmına tıkladıktan sonra Yeni Zellanda, Avustralya ve Kuzey ABD ülkelerinden birini seçebilirsiniz. Gerekli tüm alanları doldurduktan sonra mail hesabınıza girerek kimliğinizi onaylıyorsunuz. Daha sonra oyunu gönül rahatlığıyla oynayabilirsiniz.

Pokemon Go Oyna

Pokemon Go Oyna

OYNANIŞI:
Oyunun genel hatlarıyla inceleyecek olursak sanal gerçeklilik düşüncesiyle oluşturulmuş. Oluşturduğunuz karakterle birlikte sokaklarda pokemon avına çıkıyorsunuz ve onları biriktiriyorsunuz. Daha sonra toplanılan bu pokemonları koleksiyon haline getirip diğer arkadaşlarınızla savaşabiliyorsunuz. Trade sistemi ile pokemonları değiş tokuş yapabilirsiniz ve eksik pokemonları tamamlayabilirsiniz. Şimdiden iyi oyunlar diliyoruz.

Bir başka incelememiz olan En Çok Hangi işletim Sistemi Kullanılıyor? başlıklı yazımızda En çok kullanılan işletim sistemi, En Çok Tercih Edilen İşletim Sistemi ve En İyi İşletim Sistemi ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • pokemon go hangi ülkelerde var

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top