GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Akıllı Telefonlar » Samsung Galaxy S5 İle Samsung Galaxy Note 3 Karşılaştırma
Samsung Galaxy S5 İle Samsung Galaxy Note 3 Karşılaştırma

Samsung Galaxy S5 İle Samsung Galaxy Note 3 Karşılaştırma

Samsung Galaxy giderek yenilenen ürünleriyle her gün bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Son zamanlarda çok popüler iki ürünü olan Samsung Galaxy S5 ve Samsung Galaxy Note 3 diğer markaların yanı sıra kendi içlerinde bile bir yarış halindeler.

s5 ile note 3 karşılaştırma

s5 ile note 3 karşılaştırma

Samsung Galaxy S5 ile Samsung Galaxy Note 3’ü karşılaştırmak için gelin özelliklerine daha yakından bakalım. Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy Note 3’e göre daha fazla disk genişletme kapasitesine sahiptir. Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy Note 3’e göre daha yüksek veri aktarım hızına sahiptir.
s5 ile note 3 arasındaki farklar

s5 ile note 3 arasındaki farklar

Ayrıca Samsung Galaxy S5 daha küçük boyutlara sahip olduğundan kullanıcılara taşınabilirlik açısından kolaylık sağlamaktadır. Samsung Galaxy S5 16 MP kamera çözünürlüğüne sahipken Samsung Galaxy Note 3 13 MP kamera çözünürlüğüne sahiptir. Samsung Galaxy S5 oyunlar ve uygulamalar için daha güçlü bir işlemciye sahiptir. Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy Note 3’e göre daha hafif bir tasarıma sahip.

note 3 kıyaslama

note 3 kıyaslama

Bunlara karşılık Samsung Galaxy Note 3, Samsung Galaxy S5’e göre daha yüksek dahili depolama kapasitesine sahiptir. Ayrıca Samsung Galaxy Note 3, 3 GB belleğe sahipken Samsung Galaxy S5, 2 GB belleğe sahiptir. Bunlara ek olarak Samsung Galaxy Note 3 daha büyük ekrana ve daha uzun ömürlü bataryaya sahiptir. Bütün bu farklara rağmen incelik ve ön taraftaki kamera sayesinde görüntülü konuşma yapmak açısından birbirleriyle aynıdırlar.
s5 vs note 3

s5 vs note 3

Fiyatları açısından da aralarında çok fark bulunmayan Samsung Galaxy Note 3 ve Samsung Galaxy S5 kişisel zevkinize ve hangi özelliğe daha çok önem verdiğinize göre sizlerin tercihlerini bekliyor.

Bir başka incelememiz olan Ünlüler Hangi Akıllı Telefon Modellerini Kullanıyor başlıklı yazımızda ünlü telefon markaları, ünlüler hangi telefonları kullanıyor ve ünlülerin kullandığı telefon markaları ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top