GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Akıllı Telefonlar » Samsung Galaxy S5 Prime Çıkmaya Hazır !
Samsung Galaxy S5 Prime Çıkmaya Hazır !

Samsung Galaxy S5 Prime Çıkmaya Hazır !

Merhaba. Samsung ailesi Samsung Galaxy 5’in devamı olan Samsung Galaxy 5 Prime piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yurtdışından alınan söylentilere göre Samsung Galaxy 5’in plastik kasasının yerini metal kasa alacak gibi gözüküyor.

Samsung S5 Prime çıktı

Samsung çıktı

Yabancı sitelerde paylaşılan videolara bakılarak tasarım olarak S5 göre biraz daha kalın ve iyileştirilmiş özelliklere sahip olacak. Kesin bilgi olmamakla birlikte Full hd video çekme özelliği devam edecek gibi gözüküyor.
Samsung S5 Prime inceleme

Samsung S5 Prime inceleme

Önümüzdeki ayarlarda Samsung Galaxy 5 Prime İphone 6’yla aynı zamanda tanıtılarak bir nevi karşı atak olarak da görülebilir. Resimlerdede gördüğünüz S5 Prime’nin nasıl bir görünümü olacağını az çok kestirebiliyoruz. 2560×1440 piksel çözünürlüğüne ulaşan telefon keskin ve belirgin ekranla ön planda duracak gibi gözüküyor. Samsung ise tüm haberlere karşın sessizliğini koruyor ve 28 Mayıs’da bu cihazı tanıtmaya hazırlanıyor diyebiliriz. Samsung S5 Prime 2750tlden ülkemize satışa çıkması bekleniyor.

Bir başka incelememiz olan HTC Dot View Kılıfı Özellikleri ! başlıklı yazımızda dot view fiyatı, Dot view görüntü ve dot view kılıf inceleme ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top