GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » Samsung Telefonlar Nasıl Yedeklenir ?
Samsung Telefonlar Nasıl Yedeklenir ?

Samsung Telefonlar Nasıl Yedeklenir ?

Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere telefon yedekleme işleminden bahsetmek istiyoruz. Aklnizkalmasin ekibi olarak Samsung Galaxy modellerinde telefondaki bilgileriniz nasıl kayıt altına alınır ondan kısaca bahsedeceğiz. Öncelikle ne gibi faydaları olur onu söyleyelim. Telefonunuzdaki rehberler, fotoğraflar, videolar, kısa mesajlar dahil olmak üzere tüm bilgileriniz kaydedilir ve istenilen zamanda tekrardan kullanılabilinir. Akıllı telefonunuzu yedeklemek çok kolay bir işlemdir.

Kies uygulaması Nasıl Çalışır

Kies uygulaması Nasıl Çalışır

Önce buradan kies uygulamasını bilgisayarınıza indirip kuruyorsunuz. Daha sonra yapacağımız işlem usb kablosu ile akıllı telefonunuzu bilgisayara bağlamak olacak. Daha sonra kies uygulamasının sağ tarafında cihazınızı göreceksiniz. Cihazın üstüne gelip sağ tıkladığınızda yedekleme seçeneğini seçiyorsunuz. Karşınıza çıkan tiklerden yedeklemek istediğiniz alanları seçip işlemi tamamlıyoruz. Önceden kullandığımız uygulamaları da Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebiliriz. Teşekkürler.

Bir başka incelememiz olan Virüs Giren Bilgisayara Ne Yapılır ? başlıklı yazımızda bilgisayara giren virüse ne yapılır, pc virüs girince ne yapılır ve pcden virüsü temizleme ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • samsung telefon yedekleme
  • samsung telefonu yedekleme

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top