GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » Samsung ve Apple arasındaki Genel Farklar Nelerdir ?
Samsung ve Apple arasındaki Genel Farklar Nelerdir ?

Samsung ve Apple arasındaki Genel Farklar Nelerdir ?

Samsung ve Apple teknoloji dünyasının en iyi iki rakibidir.Cep telefonlarında,bilgisayarlarda ve mobil cihazlarda yoğunlaşan rekabet iki firmayı zaman zaman davalık yapmaktadır.

apple vs samsung

apple vs samsung

Dünyanın en iyi şirketi seçilen Apple,değerine sürekli değer katmaya devam ediyor.Milyarlarca dolar olan pazar payı için adeta yarışan iki marka akıllı telefon modellerini genellikle aynı zamanlarda açıklar ve piyasaya çıkarırlar.Tablet pazarının %70’ine sahip olan Samsung ve Apple çıtayı sürekli yükseltmeye devam ediyor.

samsung ile apple arasında ne fark var

samsung ile apple arasında ne fark var

Apple iphone ve ipad ürünlerinin retina ekranını üreten Samsung firmasının hem rakibi hem de iş ortağı konumundadır.Samsung son yıllarda mobil cihazlar ile sektöre girmesine rağmen oldukça iyi satış rakamları yakalamıştır.Samsung cihazlarında daha fazla uygulama,değişik ekran teknolojileri gibi farklılıklar yaratmasına rağmen kalitesiz malzeme kullandığı durumlardan dolayı bazı müşterilerinin güvenlerini kaybetmiştir.

samsung ve apple arasındaki genel fark oldu

samsung ve apple arasındaki genel fark oldu

Her iki markanın da ürünleri birbirine benzeyen tasarımlar veya çizgiler taşırken bu konuda Apple tasarımı ile oldukça iyi bir firma.Apple yazılım ve ürün üretimini pazarlama ile birlikte iyi yürüten bir firma olarak Samsung’un elektronik ürün üretim yelpazesi karşısında lider konumdadır.Apple sektörde yeni bir değişiklik yapması durumunda diğer firmalarında bu tarz bir çalışmaya girmesi zaman zaman rekabeti arttıran önemli bir faktördür.
Fiyat konusunda çokta bir fark olmayan iki firmanın müşteri portföyü gün geçtikçe pazarın büyümesi ile artmaktadır.Rekabet sürdükçe ürün çeşidi artmaktadır.

Bir başka incelememiz olan Nokia Lumia 635 Yakından Bakalım !! başlıklı yazımızda lumia 635 kamerası, lumia 635 öngörünümü ve lumia 635 özellikleri ve görünüşü ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • iphone ile samsung arasındaki farklar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top