GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » Samsung WatchON Nedir Nasıl Kullanılır
Samsung WatchON Nedir Nasıl Kullanılır

Samsung WatchON Nedir Nasıl Kullanılır

Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere Samsung WatchON uygulamasını detaylı olarak anlatmaya çalışacağız. Bu uygulama sayesinde kumandalı tüm elektronik cihazlarınıZI telefondan kontrol edebileceksiniz.( Projektör, DVD, TV )Öncelikle cihazı kullanmak için mobil veri veya kablosuz ağınızın açık olması gerekiyor. Uygulamaya ilk kez girdiğinizde Ülke seçenekleri çıkıyor. Fakat bu seçenekler içersinde Türkiye bulunmuyor. Bu yüzden bizde Diğer ülke ve bölgeleri seçiyoruz. Daha sonra kullanmak istediğiniz cihaz türünü seçiyorsunuz.

Biz size bugün TV üzerinden anlatmaya çalışacağız. TV seçtikten sonra televizyonunuzun markasını seçiyorsunuz. Cihazın markasını seçtikten sonra ilk aşamada televizyonunuzun kapalı olması gerekiyor. Daha sonra çıkan güç butonuna tıklıyoruz. Televizyonu çalıştırmak için kod gönder seçeneğini seçiyoruz. 4-5 kere denedikten sonra televizyon sizin komutunuzla açılmış oluyor. Daha sonra tekrar bir önceki menü açılıyor. Başka bir cihaz daha eklemek istiyor musun diye soru çıkıyor. Ona da altta bulunan Tamam bastıktan sonra telefon ekranında kumanda menüsü açılıyor. Çıkan menüden de ses açma ve kanal değiştirme gibi tuşlara basarak kolayca kullanabiliyorsunuz.

Bir başka incelememiz olan iOS 8.4 Çıktı! Detayları İçerde başlıklı yazımızda 8.4 İndir, İos 8.4 indirme linki ve İos 8.4 özellikleri ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top