GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » Şarj Cihazının Orjinal Olduğunu Nasıl Anlarız ?
Şarj Cihazının Orjinal Olduğunu Nasıl Anlarız ?

Şarj Cihazının Orjinal Olduğunu Nasıl Anlarız ?

Merhaba arkadaşlar. Akıllı telefonlar her geçen gün daha da çok akıllanmaya devam ederken şarj süreleri de bununla orantılı şekilde azalıyor. Çünkü ne kadar çok uygulama kullanırsak o kadar çabuk şarjımız tükeniyor. Buna bağlı olarak da PowerBank’lara ve şarj cihazlarına ihtiyaç artıyor. Peki bir şarj cihazı alırken nelere dikkat etmeliyiz. Bir cihazın orjinal olup olmadığını nasıl anlarız kısaca bundan bahsetmek istiyorum.

1.Cihazın İsmine Dikkatli Bakın: Aşağıda gördüğünüz gibi Samsung’un A harfi yerine kullandığı işaret S ile M harfine daha yakın.

Şarj Cihazının Sahte Olduğu Nasıl Anlaşılır

Şarj Cihazının Sahte Olduğu Nasıl Anlaşılır

2.Üretildiği Ülkeyi Kontrol Edin: Samsung’un orginal şarj aletinin üretildiği ülke Vietnamdır. Çin malı gördüğünüz an oradan uzaklaşın.
Şarj Cihazı Üretim Yeri

Şarj Cihazı Üretim Yeri

3.USB Başlığının üzerindeki delikleri kontrol edin: Orjinal şarj aletlerinde 2 delik arasında kareye benzer bir delik olur. Sahtelerde bunu kullanan taklitçiler bir hayli azdır.
Şarj Cihazı Sahte Mi

Şarj Cihazı Sahte Mi

Bir başka incelememiz olan En Çok Hangi Akıllı Telefon Şirketi Kar Ediyor ? başlıklı yazımızda En Çok Ciro elde eden akıllı telefonlar, En çok Kar Eden telefon markaları ve En Çok Kazanan Akıllı Telefon ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top