GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Akıllı Telefonlar » Sony Xperia Z2 İle Samsung Galaxy Note 3Karşılaştırma
Sony Xperia Z2 İle Samsung Galaxy Note 3Karşılaştırma

Sony Xperia Z2 İle Samsung Galaxy Note 3Karşılaştırma

Teknoloji yarışında akıllı telefon üreticileri arasında kıyasıya bir mücadele söz konusudur . Akıllı telefonlardan Sony Xperia Z2 ile Samsung Galaxy Note 3’ü özellikleri açısından gelin karşılaştıralım. Sony Xperia Z2 3 GB belleğe (RAM) sahipken Samsung Galaxy Note 3 2 GB belleğe sahiptir.

Sony Xperia Z2 İle Samsung S5 arasındaki farklar

Sony Xperia Z2 İle Samsung S5 arasındaki farklar

Sony Xperia Z2 20,7 MP yüksek çözünürlüklü kamerasıyla Samsung Galaxy Note 3 ‘ün 16 MP çözünürlüğünden daha kaliteli ve detaylı fotoğraflar çekebilirsiniz . Sony Xperia Z2 ile radyo da dinleyebilirsiniz maalesef Samsung Galaxy Note 3 böyle bir özelliğe sahip değil. Sony Xperia Z2 daha büyük ekranıyla da kullanıcılarına daha iyi bir hizmet sunmaktadır . Ayrıca Sony Xperia Z2 daha uzun ömürlü bataryasıyla Samsung Galaxy Note 3’ten bir adım daha öne çıkıyor .

Sony Xperia Z2 İle Samsung S5 Karşılaştırma

Sony Xperia Z2 İle Samsung S5 Karşılaştırma

Buna karşılık Samsung Galaxy Note 3 ağırlık olarak Sony Xperia Z2 daha hafiftir. Ayrıca Samsung Galaxy Note 3 daha parlak canlı renklere sahip bir ekrana sahiptir. Daha fazla konuşma süresine sahip olmasıyla da Samsung Galaxy Note 3 daha avantajlı konuma geliyor. Bunlara ek olarak benzer özellikleri de bulunan akıllı telefonlar incelikleri ve boyutları açısından neredeyse aynı konumdalar .
Sony Xperia Z2 mi Samsung S5 mi almak mantıklı

Sony Xperia Z2 mi Samsung S5 mi almak mantıklı

En önemli noktalardan biri olan fiyat açısından değerlendirdiğimiz zamansa Sony Xperia Z2 , Samsung Galaxy Note 3’ten daha uygun bir fiyata sahip.

Bir başka incelememiz olan Ünlüler Hangi Akıllı Telefon Modellerini Kullanıyor başlıklı yazımızda ünlü telefon markaları, ünlüler hangi telefonları kullanıyor ve ünlülerin kullandığı telefon markaları ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar:

  • note 3 mu z2 mi
  • z2 mi note 3 mü

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top