GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Akıllı Telefonlar » Sony Xperia Z5 Hakkında Sızıntılar Gelmeye Başladı
Sony Xperia Z5 Hakkında Sızıntılar Gelmeye Başladı

Sony Xperia Z5 Hakkında Sızıntılar Gelmeye Başladı

Merhaba arkadaşlar. Sony’nin bildiğiniz üzere en son telefonu Sony Xperia Z4’dü. Bu cihazı global ülkelerde Sony Xperia Z3+ olarak görürken Japonya’da Z4 olarak görmüştük. Bunun asıl nedenini kimse bilmiyor hala. Son çıkan telefon Z3’ü tamamlar nitelikte olduğu için beklentileri karşılamış gibi gözükmüyordu ki hemen Sony Xperia Z5 hakkında sızıntılar gelmeye başladı bile. Eylül ayında düzenlenecek IFA 2015 kapsamında Sony Xperia Z5, Sony Xperia Z5 Compact, Sony Xperia Z5 Ultra’nın tanıtılması bekleniyor.

Muhtemel Sony Xperia Z5 görüntüleri

Muhtemel Sony Xperia Z5 görüntüleri

Qualcomm geçtiğimiz günlerde yeni nesil son işlemcisini tanıtmıştı. Sony Xperia Z5’de Snapdragon 820 ile gelmesi bekleniyor. Bu işlemci 4 GB RAM ile desteklenmesi de muhtemel. Ekran boyutu hakkında henüz kesin bilgi olmayan telefonun kamerası 4K ve HDR video çekmesi bekleniyor. Sony Xperia Z5’de belki de en büyük değişiklik bataryada olacak. Yaklaşık 4500mAh batarya ile gelmeye hazırlanan telefonun ağırlığı ve büyüklüğü merak konusu. Fakat şarj sorununu çözmese de diğer amiral gemilere göre yaklaşık 2 kat daha güçlü bir pil ile gelmesi bekleniyor. Aynı zamanda cihazda parmak izi okuyucu, su geçirmezlik özelliği ve farklı bir tasarımla gelmesi bekleniyor.

Bir başka incelememiz olan Huawei Honor 7 Özellikleri ve Fiyatı başlıklı yazımızda Huawei Honor 7 görselleri, Huawei Honor 7 hakkında bilgi ve Huawei Honor 7 inceleme ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top