GÜNCEL
Buradasınız: Anasayfa » Yeni Gelişmeler » Spam Reklamları Nasıl Engelleyebilirim
Spam Reklamları Nasıl Engelleyebilirim

Spam Reklamları Nasıl Engelleyebilirim

Merhaba arkdaşlar. Kendi istediğiniz dışında mail kutunuza gelen reklam içerikli mesajların hepsine spam diyoruz. Bu bazen oldukça can sıkabiliyor. Çünkü mail kutunuzdaki spamların sayısı fazla olduğu zaman onları silmekle zaman harcayabiliyorsunuz. Yada bu spamlar sizin önemli maillerinizi bulmada engel olabiliyor. Sizlere bugün bu spam mesajlarını engellemek için yapılması gerekenleri anlatacağım.

Bu bülteni almak istemiyorum

Bu bülteni almak istemiyorum

İstediğiniz dışında gelenleri mesajları engellemek için farklı yöntem bulunmaktadır. Bunlardan birincisi gelen bültenin aşağısında yada yukarısında bu bülteni bir daha almak istemiyorum seçeneği olur. Buna tıklayarak engelleyebilirsiniz. Bir diğer yöntem mailinize girdiğinizde spam olarak işaretle seçeneğini seçerek otomatik olarak bu mesajları engelleyebilirsiniz. Birde spam filitreleri durumu var. Sizin bir şirketiniz var diyelim. Bu spam filitrelerini kullanarak belli bir puanın altındaki kullanıcılardan mail almayı engelleyebilirsiniz.

Bir başka incelememiz olan İphone Kullanıcılarına Türkçe Siri İOS 8.3 Yayınlandı başlıklı yazımızda türkçe siri kullanılıyor mu, türkçe siri ne demek ve türkçe siri ne zaman indirebiliriz ile ilgili bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top